Wątek dotyczący artykułu

EBL. Karnety jak świeże bułeczki. Szefostwo Anwilu Włocławek zachwycone

Anwil Włocławek zakończył sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020. Wynik przeszedł najśmielsze oczekiwania. Szefostwo klubu zachwycone, ponieważ fani wykupili aż... 3100 pakietów, mimo że ceny mocno poszły w górę w porównaniu do ostatniego roku.

przeczytaj cały artykuł

Hank

Dokładnie, w każdym mieście gdzie nie ma innej ekstraklasy to karnety za 1400zl rozchodzą się jak świeże bułeczki ! Gliwice! Radom! Dąbrowa Górnicza! A nie... Zaraz....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom Mie

Nie rozumiem absolutnie jak na forum koszykarskim ktoś szuka dziury w calym i wypomina negatywy dla obiektywnie super informacji odnośnie zainteresowania koszykówką w innym mieście.
Jedyne co mi do glowy przychodzi - to bol dolnej czesci plecow.

Co wiecej - moze w tym sezonie uda sie wypelnic hale w Toruniu miejscowymi kibicami, robiac akcje - "pokazmy ze tez umiemy sie zmobilizowac".
A w przyszlym roku PCT sprzeda 4k karnetow za 1500. Wtedy Asta zacznie budowac sie w opozycji do PCT, przeniesie sie do Luczniczki i po nastepnych latach tez sprzeda 4k biletow po 1500. I bedzie kilka hal, w ktorych karnety beda wykupione na poczatku, budzety beda przyzwoite, sponosrzy bardziej zainteresowani, fajniejsze transmisje (bo kiepsko oglada sie puste krzeselka), a tam gdzoe zainteresowanie i emocje, tam i pieniadze przyjda.

Ale nie, kibice z Torunia stwierdza, we Wloclawku to nie maja zadnego sportu poza koszem, ja to mam do wyboru jeszcze laskarzy!

Wloclawka nie stac na kilka zespolow ekstraklasowych. Wiec ich nie ma. I nie bedzie, bo obiektywnie nie bedzie tam wystarczajaco kasy na utrzymanie sportu na najwyzszym poziomie. Ale ma jeden, dla ktorego to forum powstalo, ma pelna hale i w tej chwili chyba najmocniej powoduje "ruch" i emocje w polskiej koszykowce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.