Wątek dotyczący artykułu

Żużel. GKM zatrzymał kolejnego zawodnika! To duży sukces klubu

Coraz mniej niewiadomych w składzie MRGARDEN GKM-u na sezon 2020. Szefostwo klubu dogadało się z Kennethem Bjerre, który zostaje w Grudziądzu na kolejne dwa lata!

przeczytaj cały artykuł

wirus szczecin

Taki sam co ci co piszą tu redaktorzy bo wczoraj pisali że Biere jest w Falubazie a dzi że jednak zostaje w gkm dlatego się nabijam bo co mam robić jak to takie same artykuly są jak moja opowieść o kosmosie ale niech trwa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SpartaWKS

wirus szczecin 33 min
Może Musk albo na Rosjan trzeba czekać bo NASA narazie nie ma czym
wirus szczecin
Farba już jest żeby malować ale może ktoś by walki dowiózł bo zapomnieliśmy
[ pokaż odpowiedzi ]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wirus szczecin

A to prawda faktycznie mam problem z ortografią bo faktycznie źle słowa wprowadziłem a ja z ortografi nie jestem mistrzem i teraz jak piszę to mi źle pokazuje

| Odpowiedz
blokuj
wirus szczecin

Nie jest uszkodzony tylko zapamiętał błędy które wpisałem a szału z ortografi nie robię i teraz mi podpowiada to co wcześniej wpisałem

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

To moja komórka jednak lepsza, tańsza i lepsza. Resetowałem się w niej nie raz i zawsze wszystko jest na miejscu, zasięg idealny, wiadomo światło wód, najgorzej jest jak słońce nie świeci i deszcz nie pada, wtedy zasięg jest nieco gorszy :):):).

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Kurła, bez piwa tego nie ogarnę ale spoko :) Mam nadzieję, że wygodna w użytkowaniu, a tego światła-wód z Wisły nie bierzesz :D

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Mam coś lepszego ale muszę poczekać do jutra :) Cysterny to chyba teraz nie wodę, a hasła wyborcze wożą ... :D :))))))))

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

To chyba jest rozsądne rozwiązanie. Możesz zakupić też taką komórkę jaką ja mam, polecam. Przy niej tracę rachubę czasu, siedzę w niej non stop.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Jak masz Androida to kontakty zapisują się na koncie gmail. Podobnie z FB, są zapisane w bazie. Na wszelki wypadek zawsze możesz zrobić backup danych na komputer i później zgrać na telefon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
beejay

Mówię o systemie operacyjnym telefonu. Jeśli nie wiesz co to backup to w zasadzie nie ma sensu nic robić bo będzie z tego więcej szkody niż pożytku. Najlepiej jak poprosisz kogoś ogarniętego.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.