Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa świata w koszykówce. Polska - Rosja. Musisz to zobaczyć! Co za reakcja Cezarego Trybańskiego w studiu!

Sen polskich koszykarzy na MŚ 2019 trwa. W piątek, po bardzo trudnym meczu, Polacy ograli Rosjan 79:74. Pod wrażeniem gry Biało-Czerwonych był Cezary Trybański. Były gracz NBA na stojąco, oklaskami nagrodził postawę Polaków. Musisz to zobaczyć.

przeczytaj cały artykuł

M70

Nie pomyliłem się!!!! :-))) Uważałem, że łatwiej będzie ograć Rosję niż Argentynę i stało się!! Wielkie gratki dla REPREZENTACJI !! Noo czapki z głów za wykonywanie osobistych!! To był moim zdaniem klucz do sukcesu. Akcja Koszarek - Cel jak ambrozja, przepyszna!! Teraz trzymajmy kciuki za Campazzo spółkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł Kowal

"Osobiste" odeszły do lamusa już dawno temu. To są rzuty "wolne".
Urodziłem się i wychowałem we Włocławku, wiem co mówię, jeśli chodzi o koszykówkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.