Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Włoch. Williams zaskoczył Roberta Kubicę. Pomogły w tym warunki na Monzy

- Odczucia za kierownicą były najlepsze w tym roku, czym jestem zaskoczony - powiedział Robert Kubica po treningach przed Grand Prix Włoch. Nie zmienia to faktu, że Williams nadal zamyka stawkę F1 ze sporą stratą do rywali.

przeczytaj cały artykuł


jck

Sirotkin zbierał dane które "analizowali" cały rok i wyniki znamy... historia się powtarza dalej zbierają dane. Zastanawia mnie co oni robią z tymi danymi bo nie widać żadnych efektów zbierania danych w roku ubiegłym czy obecnym...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darth.ert

:-) uczą się jak budować wyścigówki. Kiedy Panna Williams objęła rządy, wielu inżynierów odeszło lub zostali zredukowani. (czystki nowego zarządcy - takie angielskie fanaberie. Nowy kierownik znaczy od razu przemeblowanie na lepsze). Efekt był opłakany: jeden z inżynierów, zajmujący się logistyką i statystyką został nadzorującym rozwój techniczny. Co może zrobić innego prócz zbierania i analizowania danych z zepsutego bolidu (na marginesie, wybudowanego przez innego "bywalca salonowego" ) i liczyć na cud, że odkryje prawidłowość z areo czy mechaniki kompozytu węglowego. Dużo gadania nieudaczników, notoryczny brak wiedzy i doświadczenia, nadludzka praca w przeciwnym kierunku i zmarnowany czas ludzi nie czujących "woni wachy".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.