Wątek dotyczący artykułu

Tenis. US Open: Rafael Nadal w finale. "To nie jest jeszcze moment, aby być bardzo szczęśliwym"

- To wyjątkowe, ale czas przed rozegraniem finału to nie jest jeszcze moment, aby być bardzo szczęśliwym. Oczywiście, cieszę się, ale w niedzielę czeka mnie bardzo ważny mecz - mówił Rafael Nadal po awansie do finału US Open 2019.

przeczytaj cały artykuł

rafaholics

Do kosiarza.trawnikow i fanki Rożera:

Czytam Wasze komentarze od dłuższego czasu bo jestem wielkim fanem tenisa, oglądam i sam gram odkąd pamiętam. Ręce mi opadają gdy patrze na Wasze wypociny, Wy nie jesteście kibicami ani sympatykami Rogera, tylko zawistnymi, sfrustrowanymi i niezadowolonymi ludźmi. Prawie niemożliwe aby ktoś Rogera wyprzedził w liczbie szlemów ? Chłopie Rafa jutro może mieć 19 tytuł, czy Ty jesteś aż tak oderwany od świata ? Żyjesz na księżycu czy możesz masz problemy z odbieraniem racjonalnych sygnałów i przesłanek z kuli ziemskiej ? Tenis przegrał i to smutne dla sportu bo Roger nie ma więcej triumfów ? Zastanów się nad terapią, abstrahując już od tenisa, bo naprawdę widzę że coś jest nie tak... Fanka Rogera to również absolutnie Ciebie dotyczy, Roger miałby 40 szlemów ? To czemu ich nie ma ? Wy macie po 10 lat czy co jest z Wami ? Takiego przedszkola i teatru jaki Wy odstawiacie jeszcze nie widziałem. Każdy kto choć odrobinę interesuję się tenisem wie że Roger to największy talent tej dyscypliny ostatnich dekad, potwierdzało to wielu tenisistów wielokrotnie z Rafą na czele, Tonim i resztą jego sztabu, więc nie wiem czemu tak płaczecie ? Przecież to oczywista oczywistość jak mawia klasyk :DDD Takiego sportowca jak Rafael Nadal nie było, nie ma i nie będzie w tenisie już nigdy. Szacunek do sportu, rywalizacji, rywala - klasa sama w sobie. Nie widziałem nigdy przez jego karierę aby rzucił rakietą, Nadal to legenda i wzór do naśladowania, sportowiec o którym będą pamiętać potomni za jego sukcesy ale tak samo za klasę której Wam już zawsze będzie brakować. Poza tym Roger i Rafa są naprawdę bardzo dobrymi kumplami, nie wiem czy to przyjaźń bo tylko oni mogą sami to powiedzieć ale na 100% mają wspaniałe relacje i SZANUJĄ się jak nikt w turze. Rogerowi nie dorastacie do pięt i na pewno Maestro z Bazylei wstydzi się kibiców takich jak Wy. To mój jedyny komentarz do Was, więcej nie zniżę się do poziomu dna, rynsztoku i mułu który prezentujecie. Pozdrawiam wszystkich fanów tenisa, Was to nie dotyczy bo nie macie bladego pojęcia czym jest bycie kibicem, szczerze współczuje bo to mega uczucie. Vamos Rafa !!! ! 19 szlem jest blisko !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
rafaholics

Nie rozumiesz istoty sportu i rywalizacji, dyskusja z Tobą jest niemożliwa. Współczuje, szukaj pomocy. Widać ze nie szanujesz ludzi, Twój poziom jest nie bliski zeru tylko ujemny. Vamos Rafa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rafaholics

Twój Roger gardzi takimi kibicami jak Ty bo ma klasę czego Ty nigdy nie będziesz już mieć, straciłaś to bardzo dawno temu, a może nigdy jej nie miałas - sfrustrowana i zgorzkniała dziewczynko.

| Odpowiedz
blokuj
fanka Rożera

Co Ty wiesz o Maestro, skoro jesteś fanatykiem Packmana.
Maestro kocha swoich kibiców.
W finale Wimbledońskim, jakże pięknie potraktowaliśmy znów Djokovicia.
Prawie uciekał z kortu.
Rożer był z nas DUMNY!!!
Nigdy nic złego nie rzekł o nas.
W Nowym Jorku również pokazaliśmy przywiązanie i oddanie do Króla Rożera.
Serb po kreczu zwiewał z kortu. Hihi.

| Odpowiedz
blokuj
Lorenzo Emiliano

Szkoda Twojego czasu. Gadający ze sobą kosiarz/fanka to nic innego jak satyra na nawiedzonych fanów Szwajcara. Takie "Ucho Rogera". Śmieszne, ale jak wszystko po czasie się nudzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
steffen

Wdałeś się w dyskusję z multikonciarzem znanym tu od lat z trollowania Federera pod różnymi nickami.
Jeszcze niedawno zarzucał mu przekupywanie sędziów i grę na dopingu, od paru miesięcy zmiana "taktyki" na dziwne wpisy a'la psychofanka+psychofafan.
Nie wiem jak się nazywa ta choroba. A może to już cały zespół chorób :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.