Dyskusja

Prawnik ocenia: Doyle jest sam sobie winny. Zawodnicy patrzą tylko na cyferki

Przemysław Nasiukiewicz, radca prawny i menedżer żużlowy, zabrał głos w sprawie Jasona Doyle'a. Zawodnikowi nie podoba się fakt, że po rocznym wypożyczeniu musi wrócić do Get Well Toruń.

obejrzyj wideo

rose.yeah.bunnyXD

ja bym odpuscil temat, gdyby jakis klub mi zaplacic, tak jak swego czasu, ze Fricka zaplacil Wroclaw. Powiedzmy 300 tysiecy i bym sie pozegnal. 2 letni kontrakt jest jednak 2letnim, i na przyszlosc zawodnicy powinni 5 razy nad tym tematem pomyslec. Wiec jak ktos by chcial za zerwanie kontraktu na kolejny rok zaplacic, to bym sie zgodzil nawet odpuszczajac juz temat Doyle'a w przyszlosci dajac mu karte zawodnika do reki. Poza tym mam wizje klubu torunskiego, za 2 lata powinien wygladac nawiazujac do swoich dawnnych wyborow, i skupiac sie na nich, odpuszczajac "moze" temat Holderow, a angazujac np Fricke,Kulakow,Jensen,Miedzinski,Przedpelski, juniorzy, jacys naprawde rokujacy, tutaj bym sie bil ze Spartą o Cierniaka juz w tym roku. A jak szukac kogos z polki Doylea, to nasuwa mi sie Sajfutdinow. Waznym jest jednak znalezienie odpowiednich pozycji juniorskich, gwarantujacych staly postep i dobra jazde i coroczny progres.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RadaR RS-WD40

Najpierw trzeba by spowodować żeby Emil chciał w ogóle wyrwać się z Leszna. Na ten moment nic takiego stanu rzeczy nie zapowiada. Chcieć sobie Toruń może dużo. Na ten moment skończyło się na Nice PLż, więc pomyśleć muszą o awansie, bo raczej chyba z tej ligii nie spadną? Chociaż kto to wie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.