Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020. Słowenia - Polska: Zawiedli wszyscy. Zobacz oceny po porażce

Pazdan jak uśpiona pirania, Grosickiemu spadł łańcuch, a Piątek zrobił napad bez broni w ręku - oceniamy przegrany mecz reprezentacji Polski ze Słowenią (0:2) w eliminacjach Euro 2020.

przeczytaj cały artykuł


Smootlik Sadowski

Bramkarzem powinien być Wojtek, i to na zawsze. Fabiański w rezerwie w przypadku kontuzji Szczęsnego. Kuba "wont". To są eliminacje wielkiej imprezy, tu się nie gra za zasługi czy powiązania rodzinne.

Pazdan powinien dostać zero, takie jak jego głowa. I wynocha mi tu z repry. Czas pomyśleć o następcy Zielińskiego, z niego w kadrze juz nic nie będzie, a szkoda.

Grosicki i Krycha, klasa bardzo średnia i seniorska ale obecnie lepszych i młodszych nie ma.

Piątek wyjdzie z kryzysu. Mam nadzieję ze nie za późno.

Bednarek OK ale gwiazdą nawet taką lokalną na miarę Glika to on nie będzie.

Bereszyński to taki poziom trochę ponad średni, nie wystarczający na reprezentację kraju który mierzy w sukcesy. Klich właściwie podobny poziom tylko trochę niższy.

Reasumując: dwóch swietnych piłkarzy, jeden z potencjałem, reszta to sredniacy lub gorzej. Poziom właśnie takiej Austrii czy, optymistycznie, Danii. Bez szans na sukcesy. Chciałbym odszczekać te słowa, ale to się niestety nie stanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
alutek

Słuszna ocena naszej reprezentacji. Można jeszcze dodać że umiejętności młodych naszych zawodników są na podobnym poziomie jedynie młodzież ma ochotę do gry bo starym to już się znudziło lub nie mają siły albo nie chcą doznać urazu wykluczającego ich z gry w klubach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.