Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020: Słowenia - Polska. Eksperci TVP mocno o decyzji sędziego. "To są urojenia"

Według ekspertów TVP Sport sędzia meczu Słowenia - Polska (2:0) Sergiej Karasiew popełnił wielki błąd, nie uznając gola strzelonego przez Kamila Grosickiego. Wcześniej odgwizdał wydumany faul Roberta Lewandowskiego.

przeczytaj cały artykuł

Robert Lemiński

Poza meczem z Izraelem każde spotkanie to były męczarnie i psim swędem wygrane. Izrael pozwolił nam grać tak jak lubimy, to dziwne bo chyba, już wszyscy wiedzą, jak gra Polska. Słowenia wie i dlatego doskonale nas rozpracowała taktycznie i mentalnie. Przerażają mnie natomiast bezwstydne komentarze piłkarzy po meczu, którzy zamiast przyznać, że zagrali beznadziejnie, powinni podziękować Słoweńcom za minimalny wymiar kary, bo 2 : 0 nie oddaje beznadziei gry naszych orłów, powinni przeprosić i wyjaśnić jaki był plan. To bardzo dziwne podejście do meczu, o którym z góry wiadomo, że będzie cholernie ciężko iść po zwycięstwo, nie..wróć...pałętać się gdzieś na bokach, nie stwarzając ŻADNEJ sytuacji bramkowej. No chyba jestem głupi ja bym w takiej sytuacji jaką mieliśmy do wczoraj grał na zero i czekał na kontrę - to Słoweńcy byli pod ścianą! Zupełnie bez sensu nasza "taktyka". Dlatego ciekaw jestem jak to było planowane, b oz przebiegu meczu nie wynikało absolutnie nic - smutna kopanina jak na podwórkowym boisku z naszej strony. To JEST porażające, mając dobrych klasowych zawodników takie coś grać? Przepraszam, czy jest z nami trener? Czy już może przymierza garnitur na finały? Jak to się dzieje, że można w tym kraju bez wielkich nazwisk stworzyć walczącą i zwyciężającą drużynę (KOSZYKÓWKA!!!!) a z drugiej strony mając wielkie nazwiska zamienić bat na gówno ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.