Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Grand Prix Danii: Bartosz Zmarzlik królem Vojens! Polak coraz bliżej mistrzostwa świata (relacja)

Bartosz Zmarzlik zrobił w Vojens wielki krok w stronę tytułu mistrza świata. Polak w wielkim stylu wygrał Grand Prix Danii i ma już dziewięć punktów przewagi nad drugim Emilem Sajfutdinowem. Największym przegranym tej rundy został Leon Madsen.

przeczytaj cały artykuł

Prorok

Kołodziej gdyby miał odrobinę honoru powinien oddać tytuł Mistrza Polski Zmarzlikowi.To co pokazał Kołodziej to już nawet nie jest wstyd.Na to brak określenia.Ale trzeba mu przyznĆ że jeździł najrówniej ze wszystkich (0,0,0,0,0)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebol

Wywalczył na torze ten tytuł, nie przy stoliku. Zwolnij z takimi argumentami. Rozumiem euforia Zmarzlik, ale bez przesady.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXV

Koldi zasłuzył na tytuł Zmarzlik nie ma z tym problemu a na jakis imbecyli nie zwracaj uwagi :) Chociaz uwazam,że fomuła zawodów jest zła i niesprawiedliwa ale to moja opinia.

| Odpowiedz
blokuj
Lukaz

Formuła zawodów jest znana wszystkim przed zawodami Nikt nie zmienia reguł w trakcie gry Jest jaka jest a sprawiedliwa czy nie to każdy ma prawo mieć swoje zdanie Dla mnie ok

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
DERBY

Janusz ma już za sobą przypadkowe zdobycze typu.... IMP czy awans do GP, a Bartek ma wszystko.Nie musi być najlepszy w polsce, wystarczy że będzie najlepszy w Świecie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Porto

W Polsce aż takiej różnicy nie widać, pojadą w świat i nie okłamujmy się, ale Koldi przy Bartku to w ogóle inny poziom.

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

Pełna racja.W Polsce zna tory pojedzie na inne troy trudniejsze technicznie inny sposó przygotowania nawierzchni i Kołodziej jest 2-3 klasy niżej niż Zmarzlik..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Piter ZG

Ta formula jest idiotyczna! Pamietasz Finał "2015 lub " 2016 w Tarnowie? Patryk po rundzie zasadniczej miał najwięcej punktów 14,a w biegu Finalowym przyjechał 4! Zawody loteria! KK z 8 punktami zalapał sie na brąz lub srebro.

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

Oczywiscie,że pamiętam Patryk jechał super trzymalem za niego kciuki i regulamin go tego pozbawił.Ale mam nadzieje,że Bartek chociaz raz ogarnie tego IMP bo co jak co ale starym zawodnikiem jeszcze nie jest :)
a w 2015 na Jancarzu.Bartek tam przed finałem z 14 pkt Maciej Janowski same 2 i w finale Bartek lekko zaspał a Maciek całe zawody 2 a Bartek w finale drugi przegrał o pół motocykla duzo nadrobił ale nie zdołal wyprzedzić...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
jotefiks

Nie miał najwięcej bo tyle samo miał Janek Kołodziej, który wygrał te zawody. Znów fantazjujesz bez dania racji. Standardowo zresztą. Ale czego się spodziewać po gościu, który opluwał Zmarzlika po słabszych występach a teraz mu rimming robi heh

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
ZXV

Opluwał co ty możesz wiedzieć.Widze boli cie dooopa mocno po zwyciestwie Zmarzlika.Ale trudno Jak Dudek 1,3,0,0,0 a Zmarzlik 2,3,2,2,3,3,3 Ale musisz uzyc masci na ból dolnej czesci ciala i jakoś z tym zyc.Żebys ty tyle za Zmarzlikem na zawody pojezdził co ja to mógłbyś sie wypowiadać...Nigdy po Zmarzliku nie jechalem tylko wytykałem mu błedy krtóre nieraz robił.To u was niektorzy jezdza po Dudku jak w lidze conajmniej dwucyfrówki nie zrobi...A zdarza mus sie.
Aha i tak sie szczyliscie,że Dudek pojedynki bezposrednie wygrywa ze Zmarzlikiem.Sprawdziłem i Zmarzlik w GP ma z Dudkiem 8-2 bilans teakże ten tego...Bujaj w obłokach dalej..W zeszłym tez miał lepszy :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Prorok

No właśnie.Bez przesady.Są pewne granice.A co do wywalczenia na torze tytułu to nie ośmieszaj się.Spójrza jak w MP przez całe zawody punktował Zmarzlik a jak on.Poza tym nie lubię go.Świetnie się lansuje na grzecznego chłopczyka a wszyscy wiedzą jaki to obłudny i fałszywy koleś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.