Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Włoch. Williams zadowolony z początku wyścigu Roberta Kubicy. George Russell widzi pozytywy

- To był weekend wzlotów i upadków - przyznał Robert Kubica po Grand Prix Włoch. Williams był zadowolony z tempa Polaka w pierwszej fazie rywalizacji. Ostatecznie lepiej od Kubicy po raz kolejny w tym sezonie wypadł George Russell.

przeczytaj cały artykuł

Ewa Hausner

Niemal pokonal Vettla ??? Nie pokonal Go i nie ma znaczenia, ze Vettel dopadl Go na ostatnim okrazeniu.
Russell mial 1 pit-stop, podczas gdy Kubica musial miec 2 poniewaz "... hamulec wpadł w podłogę, zblokowałem przednią oponę i musiałem zjechać, bo opona nie nadawała się do dalszej jazdy ... "
Czy nadal sa tacy, ktorzy twierdza, ze obaj kierowcy stajni maja takie same bolidy ? :( :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tajfun

Oczywiście :) Zaraz zjawią się tytany intelektu i powiedzą , że Kubica zepsuł sobie sam hamulec albo , że kłamie bo na coś trzeba winę zrzucić. Czekam niecierpliwie na te fajerwerki IQ etatowych trolli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ewa Hausner

Przeciez nie uszkodzil sobie opony celowo !
Russell mial 1 pit-stop, podczas gdy Kubica musial miec 2 poniewaz "... hamulec wpadł w podłogę, zblokowałem przednią oponę i musiałem zjechać, bo opona nie nadawała się do dalszej jazdy ... "

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.