Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa Europy siatkarek. Serbia - Turcja: kosmiczny finał! Ankara ucichła! Serbki znowu złote

Po tym wieczorze Ankara stanie się miejscem przeklętym dla tureckiej siatkówki. W finale ME siatkarek, którego dramaturgii nie da się opisać - przynajmniej w decybelach - Serbia obroniła tytuł pokonując po nieprawdopodobnym meczu Turcję 3:2.

przeczytaj cały artykuł


piotrg.

Żenada ze strony TVP. Mistrzostwa, finał, dekoracja przecież. A tu trzeba szybko kończyć bo trzeba transmitować mecz piłkarski eliminacyjny, który leci również na Polsacie Sport Extra i go dublować. Dobrze, że jest Polsat Sport, na którym można zobaczyć dekorację ową. Finał był rewelacyjny. Nasze ewidentnie muszą ciężko pracować i dojrzeć do zdobywania medali, już nie pisząc o tytułach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaco65

Przecież nie każdy ma Polsat Sport Extra. Mieli nie transmitować meczu eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy tylko dlatego, że jakaś komercyjna stacja też go transmituje? Żartujesz sobie? :) To tak jakbyś miał pretensje do Polsatu Sport, że transmitują finał Serbia - Turcja i go dublują, bo przecież kibice mogą ten mecz obejrzeć na TVP Sport. Każda stacja patrzy na swoją ramówkę, a nie na to że konkurencja transmituje więc my nie musimy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.