Wątek dotyczący artykułu

Tenis. US Open: morderczy finał. Rafael Nadal po ponad 4,5 godzinach walki pokonał Daniła Miedwiediewa

Rafael Nadal wygrał rozgrywany na kortach twardych wielkoszlemowy US Open 2019. W niedzielnym finale Hiszpan w pięciu setach i po ponad 4,5 godzinach morderczej walki pokonał Daniła Miedwiediewa.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Psinko, umarłam 5 razy.
Ile on tam zdrowia zostawił!!!
Nie spękał!!! Grande Rafa!
A Danil ma mój duży szacunek. Lubię go od dłuższego czasu. Postawił się i też nie spękał. On też kiedyś wzniesie puchar. Jestem pewna.
Vamos!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
RaFanatyk

Nie miałaś czasem po przegranym czwartym secie dejavu i mecz z Fabio Fognini? tam też było 2:0 z przełamaniem w trzecim secie. Miałem już czarne myśli i cały piąty set oglądałem na stojąco robiąc vamoski po każdym jego wygranym punkcie :)
Piękny to był mecz, ale jakże wykańczający psychicznie mnie i wszystkich prawdziwych fanów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
RaFanka

W piątym secie miałam moment zwątpienia. On ciągle gonił... Oczywiście, że Fabio mi przychodził do głowy!!!
Mecz mi odebrał co najmniej miesiąc życia. Ale na serce raczej nie zejdę, bo trening kardio mamy z tym naszym idolem w pakiecie.
Vamos prawdziwi kibice! Vamos Rafa!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.