Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa Europy siatkarek. Fakty i mity o trenerze Jacku Nawrockim

Jacek Nawrocki trenerem reprezentacji Polski jest od pięciu sezonów. Pod jego skrzydłami kadra zaczęła się odradzać, czego efektem jest czwarte miejsce na ME 2019 siatkarek. Zarzuca mu się jednak równie wiele, ile oddaje.

przeczytaj cały artykuł

Stronghold

Ankieta typu: czy nie masz nic przeciwko, żeby Putin pozostał prezydentem?
a) Tak, nie mam nic przeciwko,
b) Nie, nie mam nic przeciwko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Może jeszcze jedno skojarzenie - z odległych czasów. Temat pracy maturalnej (w czasach PRL): "Kto jest Twoim wzorem moralnym i dlaczego Lenin" ;-)
Co do pytania sondażowego i pomijając fakt, że nie ma nic wspólnego z metodologią badań - ja akurat oceniam pracę Nawrockiego pozytywnie. Ba, wyniki tę pracę oceniają.
Dyskusja o zmianie każe postawić pytania "kto?" i "czy będzie lepszy?"...
Bo problem nadal tkwi nie w organizacji gry, a w umiejętnościach technicznych. A więc poprawa tego, co jest, powinna iść w parze z ciągłym szukaniem alternatyw na poszczególnych pozycjach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.