Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa Europy siatkarek. Malwina Smarzek-Godek dostawała pogróżki w internecie. "Życzyli mi śmierci"

Z niewinnego żartu zrobiła się burza. Tureccy użytkownicy Instagrama wysyłali do Malwiny Smarzek-Godek pogróżki i życzenia śmierci. - Oni z tego słyną. Nie miałam przecież złych zamiarów. Nie czuję się zagrożona - mówi sama zainteresowana.

przeczytaj cały artykuł

Ojej Ojejku

Od dawna pisałem na wielu forach i w wielu komentarzach, że między Europą i Azją powinni wybudować wysoki, gruby mur i po stronie europejskiej na całej długości tego muru powinno być pole minowe a za tym polem minowym strażnicy z karabinami. Turcji nawet nie uważam za kraj europejski a tej dziczy azjatyckiej nie powinno się wpuszczać do Europy. To samo jeśli chodzi o Afrykę... tylko że akurat mur na Morzu Śródziemnym byłby mało praktyczny... ale już okręty i kutry z oddziałami zbrojnymi by bronić granic naszego kontynentu przed dzikusami, dałoby się umieścić. No i akurat jest odwrotnie. Coraz więcej tego dziadostwa pcha się na nasz piękny kontynent i wraz z nim coraz większymi problemami obarcza się nas Europejczyków.
Dla dzikusów islamsko-żydowskich nie istnieje 2, 3 miejsce. Albo się jest najlepszym albo wcale się nie jest. To ja też chcę mieć wybór... i wybieram Europę bez brudasów azjatycko-afrykańskich

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.