Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Jacek Frątczak: Teraz Falubaz powinien powalczyć o Hampela. W finale sercem będę za Spartą (wywiad)

Jacek Frątczak o Falubazie i finale Ekstraligi. - Myślę, że Falubaz już ma alternatywę za Pedersena. A w finale sercem będę za Spartą. Jestem fanem inteligentnej jazdy Janowskiego, a Czugunow kupił mnie po programie Czarny Charakter - mówi Frątczak.

przeczytaj cały artykuł

Mariusz Mariusz

Pamiętam Jacka jak płacił kasę w gotówce ( kazał jakiemuś Falubuziakowi pobiec do kilku bankomatów i odliczał chyba po 10PLN) (to było chyba za sprawdzenie silinika Cyfera), żeby tylko D.Ward zdążył na mecz, w biegu juniorskim kazał Zgardzie wjechać specjalnie w Cyfera na pierwszym łuku, Zgarda spisał się wyśmienicie staranował Cyfera, tak że chłopak do dziś ma problemy. (W 4rtym biegu Ward wpada prosto z samolotu, busa na motor i zobywa 20 punktów). W 13 kazał Wardowi przepuścić Iversena na pierwsze miejsce (Tylko dlatego nie zdobył 21) po to żeby taktycznie pojechał 2x Ward w nominowanych. Czego On tam nie nawymyślał. Ostatecznie przegrali, bonusa nie zdobyli do Play Off nie weszli. To był moim zdaniem Jego najlepszy mecz w roli menago.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.