Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Hossa się skończyła. Teraz dla ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz najważniejszy jest dwumecz z Orłem Łódź

- Przegraliśmy pierwszy półfinał z PSŻ tak wysoko, że szanse na odrobienie strat są iluzoryczne. Zrobimy zmiany, będziemy walczyć, ale trzeba sobie powiedzieć, że teraz najważniejszy jest barażowy dwumecz z Orłem - mówi prezes Polonii.

przeczytaj cały artykuł

k 53 GKM

No nie,,rozwala mnie Prezes Kanclerz.......zaden problem ze nie ma awansu,,,,,celujemy w 100 lecie w sezon 2020,,,ZENADA....KANCLERZU stchorzyles rok temu,,,,Centrala Ci wyszla na wyciagniecie reki do NICE,,,,Zycze dalej ,,,,,,,sportowo,,,,a Polonia bedzie w EE ,,,,..... Tak jak Witek odmowl EE bo celowal w swieto STADIONU....a dzisiaj walczy o utrzymanie w NICE....O ironio,,,,podajcie sobie raczki,,,,,,,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
k 53 GKM

Oczywiscie,,,az sie boje o wyniki Polonii,,,No coz...Zarzad Polonii nie posluchal,,,,,podpowiedzi,,,,,Grudziadza...I jest jak jest,,,,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
brak_zawodnika

A jednak Lublinowi się udało. Tyle że oni mieli Lamparta, a Polonia ma Orwata i parę innych szczegółów też się różni. Jędrzejewski mógłby mieć na baraż sprzęt z eligi (od Buczka), ale wątpię żeby pojechał w barażu tak, jak Miesiąc na sprzęcie A.Łaguty gry motor wchodził do ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.