Wątek dotyczący artykułu

Marek Bobakowski: Aleksandra Socha pozbawiona marzeń. To cholernie smutna historia (komentarz)

- Za to, jak działacze postąpili ze mną, powinni otrzymać dożywotni zakaz pracy w sporcie - mówiła mi w marcu rozgoryczona Aleksandra Socha. Wówczas jeszcze nie mogła wiedzieć do czego tak naprawdę są zdolni.

przeczytaj cały artykuł


PABL0

Nie zdziwiłbym się jakby słowa Sochy nt. działaczy były w stu procentach prawdziwe. PZPN od czasów Bońka poprawił swój wizerunek, ale w innych związkach nadal patola jest konkretna. Z jej strony było więc głupotą chlapać ozorem w mediach przed Igrzyskami. W ten sposób została męczenniczką, choć ze słabym poparciem społecznym, bo Polacy nie lubią farbowanych lisów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fata

Polacy to w ogóle nie lubią nikogo kto ma odwagę powiedziec prawdę jaki syf w tym kraju jest w wielu dziedzinach. I nie lubią jak ktoś ma tego dziadostwa i obłudy oraz zawiści tak dość, że woli wyjechać do normalniejszego kraju. Bo wtedy jest mu LEPIEJ, a to przecież źle jak jakiś rodak ma lepiej od typowego Polaka katolika czy Janusza.... Nie mówiąc o tym, że teraz mamy modę na prawdziwych Polaków. A ona się do nich już nie zalicza, bo woli Amerykana... I pewnie śpi na dolarach, wredna zdrajczyni jedna! Miała tutaj siedzieć, na wszystko narzekać i cieszyć się, że te nieudolne wieprze - działacze coś tam udają, że dla sportu robią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PABL0

Nawet nie szedłbym tak daleko w ocenach motywacji Polaków wobec "emigrantów sportowych". Bo w drugą stronę też to działa.
Olisadebe póki wprowadzał nas na Mundial to głos tłumu, który się przebijał był pozytywny. Bluzgi zaczęły się w kolejnych eliminacjach, gdy już kadrze nie szło, a Oli nie miał formy ani specjalnej motywacji do gry z Orzełkiem. A zwyczajnie gość nie był tego formatu piłkarzem by przez lata być na topie. Nie miał do tego ani zdolności ani pracowitości czy sportowego zacięcia. Facet miał swoje 5 minut, z których i tak wyciągnął dla reprezentacji 300% normy. Teraz z Leonem może być podobnie, choć on akurat sportowym formatem jest w absolutnym czubie swojej dyscypliny.

Wracając do Sochy - ona zrobiła głupotę samej sobie, bo póki jest zależna od kogoś powinna siedzieć cicho. To tak jakby ktoś z nas nabluzgał swojemu dotychczasowemu pracodawcy zanim znalazł inną robotę. No fajnie, można powiedzieć co się myśli, ale jak siedzisz teraz na bezrobociu bez kasy to nie sądzę by to zachowanie było mądre. Może być prawdziwe i moralnie uzasadnione, ale ekonomicznie i życiowo jest infantylne. I to się stało z Sochą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.