Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Za co tak krytykujecie Falubaz? To nie był zespół na finał (felieton)

Widzę, że zrobiła się moda na wrzucanie, czego się da do ogródka Falubazu. Tacy królowie polowania, a półfinał przegrali z kretesem. Tyle że według mnie żadni z nich królowie, a wynik robią taki, jak przewidywałem przed sezonem. Pojadą o brąz.

przeczytaj cały artykuł

Gundersen99

A ja uważam że statek tak płynie jak steruje nim kapitan i mam tu na myśli nie Protasiewicza a Skórnickiego . Skórnickiego uważam przerósł temat . Nie potrafił przygotować toru który będzie atutem jego podopiecznych . Często i gęsto drużyny które przyjeżdżały do Zielonej Góry albo odskakiwały na początku albo szły łeb w łeb a to chyba powinno być na odwrót . Dwa rotacja parami , wieczne przekładanie tych zawodników , ustawianie itd istny rolercoster . A po trzecie młodzież - jednym słowem dramat z małymi przebłyskami ale to dosłownie z małymi . Piotr Protasiewicz myślę że jego czas w ekstralidze dobiegł końca i nie ma tu żadnej złośliwości tylko normalna kolej rzeczy następuje . Odchodzą starsi przychodzą młodsi . Pepe sam zapewniał że tak słaby sezon jak 2018 już się nie powtórzy , a jednak się powtórzył . Pepe był pogubiony choć braku ambicji mu zarzucić nie można to jednak pojechał słabiutki sezon wydaje mi się że był najsłabszym ogniwem w ekipie . Patryk Dudek - myślę że tu ewidentnie odbija się czkawka braku dobrych silników tym bardziej że nie ma alternatywy bo wiemy że Kowalski Dudkowi silnika żadnego nie zrobi więc zostają Kugelman który raczej szału nie ma i Anglik średnia półka . Myślę że Patryk przespał ten okres i sam sobie jest trochę winny . Wiedział dużo wcześniej że Andersson idzie na emeryturę i już wtedy trzeba było szukać i się zbroić a nie liczyć że się uda i silniki Niemca albo Angola mu podejdą . Na Patryka trzeba trochę zrzucić odpowiedzialności . On teraz musi przejąć pałeczkę kapitana zrozumieć że to on jest numerem jeden w Zielonej Górze i na niego kibice patrzą jak w obrazek. Patryk musi nabrać trochę takiej pewności siebie i zadziorności na torze bo czesto odpuszcza , po prostu za grzecznie jeździ . Przydało by mu się trochę takiego zęba Zmarzlika . On widać że nie oddaje niczego za darmo , żeby mu coś zabrać to trzeba sie trochę pomęczyć , a Patryk tu go pchną , tam zajadą a on tak odpuszcza . Wszyscy jadą teraz twardo i on musi tak samo jeździć . Jensen choć ten pół finał mu nie wyszedł to on się ze swojej roli mam wrażenie wywiązał . Pojechał dobry sezon i punktowo na tyle na ile liczyli na tyle się wywiązał czasem nawet z nawiązką ale na lidera ten zawodnik nie pasuje . Nicki jak to Nicki . Indywidualista który mam wrażenie jedzie wtedy kiedy ma w okół siebie słabe ogniwa wtedy go to chyba mobilizuje bo tak samo jak w Lesznie był średniakiem tak samo miało to miejsce w Zielonej Górze a gdy był w Tarnowie robił rzeczy niesamowite . I jeden najbardziej równy zawodnik to Vaculik . Do niego jedynego mieć pretensji nie można , zresztą średnia biego punktowa mówi sama za siebie . I teraz czy zespół z tak mało stabilnymi zawodnikami i przy braku juniorów może walczyć o złoto ? odpowiedź jest chyba oczywista . Myślę że bardziej liczono na tak zwane uda . Czyli dwa uda . Albo się uda , albo się nie uda . Wyszło to drugie i trzeba się cieszyć z tego że w czwórce się zmieszczono bo mogło być róznie. Pozostaje liczyć na brąz choć patrząc na sezon zasadniczy niczego dobrego to nie wróży . To tyle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czuczo Gomez

Celne uwagi, może bym troszkę odciążył Pepe, bo to już dziadzia, więcej winy działaczy niż Piotra, bo chłop wkłada całe serce, a wyszło jak wyszło. Co do młodzieży to stare polskie przysłowie się kłania: Cudze chwalicie, swego nie znacie... Tondera i Pawliczaka zaniedbano w tym sezonie strasznie i to się zemściło. Norbiego Krakowiaka znam osobiście i pomimo wielkiej sympatii Drabik, ani Smektała to nie będzie, a moim zdaniem tylko wtedy jest sens ściągania juniora "zza granicy" jeśli to jest kolo na średnią min. 6 na mecz. Norbi zrobi za rok 6 pkt na mecz, ale wtedy tyle samo zrobią młodsi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.