Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Witold Skrzydlewski: Milionerzy z Torunia zachowują się nieelegancko. Ale kto bogatemu zabroni? (wywiad)

- Nie wyobrażam sobie, że spadniemy. To byłaby tragedia dla tego klubu - mówi prezes Orła Witold Skrzydlewski. Już wkrótce jego drużynę czekają baraże o pierwszą ligę. Wiele wskazuje na to, że rywalem łodzian będzie w nich Polonia Bydgoszcz.

przeczytaj cały artykuł


eddy

Panie Skrzydlewski Lodz pod wzgledem populacji ma 3 razy wiecej mieszkancow niz Torun , a co za tym idzie ci ludzie musza gdzies pracowac ! Idac dalej tym tropem ich pracodawcy to potencjali ..sponsorzy , ktorzy w Toruniu jak widac na zuzel kasy nie skapia , pomimo spadku z Ekstraligi, i fatalnej opinii ( w duzej mierze zawdzieczanej Sportowym Faktom i jej ..naczelnemu) o wlascicielu Get Wella. Ale coz widocznie taki mamy w Lodzi klimat jak powiedziala partyjna kolezanka obecnej prezydent , miasta ..pani : Z:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
staruszek

@eddy: \\Panie eddy populacja nie ma nic do rzeczy jak Pan tego nie rozumie.. a przywoływanie i porównywanie sponsorów też lekko trąci niewiedzą... i przywoływanie jakiś partyjnych klimatów itp...to miasto nazywa się Łódź... i w du,,,.pie mam czy pan to piszesz z jakiegoś ifona czy nie.....troszkę szacunku się należy.......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.