Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Zamieszanie z torem na Olimpijskim. Sparta może mieć problemy. Będzie kolejna kara?

Cztery godziny przed wielkim finałem tor na Olimpijskim był nieregulaminowy. Ostatecznie został odebrany dopiero o 19:15, czyli 45 minut przed zawodami. Sparta znowu może być ukarana za tor. Sprawą ma się zająć Komisja Orzekająca Ligi.

przeczytaj cały artykuł


Parablo

Po samych komentarzach tu i nie tylko w tym temacie widać, że lista zawiści wobec Sparty jest długa. Brednie o spreparowanym torze czy zabiciu widowiska. Czy któraś z ujadających osób chociaż pamięta mecze finałowe z rok czy dwóch lat temu? Nawet sam ekspert Gajewski chyba zapomniał jaki to widowiskowy inaczej tor zrobił w półfinale w 2016roku. Fakt wiem, że Wrocław to obecnie najlepszy tor do ścigania w kraju i wymaga się więcej, ale ujadanie kibiców z Leszna jest dosyć śmieszne. Fakt był to najgorszy widowiskowo mecz obok tego z Grudziądzem w tym roku. Mimo, iż we wczorajszym zawodnicy wyprzedzali i po krawężniku (1bieg , Emil) i po szerokiej (Drabik, Fricke, Kołodziej, Emil). To zdecydowanie za dużo wyścigów było gdzie decydował 1łuk i zawodnicy jechali po sznureczku.
Tor spreparowany? Wyjaśni mi ktoś w jaki sposób? Ktoś z ujadających zna chociaż ten regulamin? Niektórzy się nawet powołują na komisarza. Chyba nikt do tej pory nie skumał, że to funkcja ma na celu zabijanie a nie ratowanie widowiska.
Co do samego wyniku Jak Tai robi 5pktów a Kołodziej 15 to nie ma szans na zwycięstwo i genialny Drabik nie pomoże. Szkoda i zawód jak w 2017 :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jotefiks

Buhaha. I to wszystko? Na temat toru w zielonej to pisałeś elaboraty choć ścigania było więcej w jednym biegu niż przez całą wczorajszą zabawę w tej spreparowanej piaskownicy. Heh

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Parablo

@jotefiks: Ściganie w Zielonej? W którym roku? Chyba nie mówisz o tegorocznym półfinale ze spreparowanymi polami startowymi. Gdzie w biegach 1-13 były raptem dwa wyprzedzenia.
A jak już tak bardzo chcesz się licytować to w meczu Sparty z Lublinem było więcej wyprzedzeń niż w ZG w całym sezonie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.