Wątek dotyczący artykułu

EBL. Talent ze Szwecji zagra w Polsce. Ludvig Hakanson nowym rozgrywającym Stelmetu Enea BC

Ludvig Hakanson był kiedyś uznawany za wielki talent, który może trafić do NBA. Grał w FC Barcelona, ale nie przebił się do pierwszego składu. Od 2017 roku występował w Estudiantesie Madryt. Teraz będzie zawodnikiem Stelmetu Enea BC Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł


Reixen ZG

Thomasson, Koszarek, Ponitka i Hakanson mogą występować na pozycji rozgrywającego. Chociaż z pewnością Ponitka będzie desygnowany na pozycje rzucającego razem z Zamojskim. Zyskowski z Jaśińskim na trójce oraz trzech zawodników na 4/5 pozycje. Dużo mamy tych rozgrywających. Praktycznie jest 5 osób do obsadzenia 2 miejsc czyli jedna osoba bedzie na głębokiej ezerwie chyba że Tabak bedzie rotował składem z uwzględnieniem na VTB. natomiast 3 wysokich na 4/5 to za mało - chyba że o kimś zapomniałem. A Koszarek to na zmianę chyba będzie. Raczej tak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maras27

@Reixen ZG: Jasiński będzie grał 4, Zamoj na 3 a to dlatego że Tomasson jest 2-ką, wraz z Marcelem. PS. Często można usłyszeć teraz taką opinię, że w koszykówce odchodzi się już od "rozgrywających". Takich strikte rozgrywających jest już mało i są to w chwili obecnej zwykle zawodnicy "combo". W chwili obecnej na pozycje 1-2 będziemy mieli, tak jak wymieniłeś: Thomasson, Koszarek, Ponitka i Hakanson.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.