Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga kobiet: 11 rzutów karnych Ruchu to za mało na Perłę. Komplet punktów pojechał do Lublina

KPR Ruch Chorzów w meczu z MKS-em Perłą Lublin wykorzystał aż 11 rzutów karnych, jednak nie starczyło to do wygranej. Lublinianki pod koniec I połowy zaczęły przeważać i ostatecznie wygrały 34:24.

przeczytaj cały artykuł

Observator

Jak na Ligę zawodową i mecz z MP to ilość widzów ( 228 ) powalająca - żenada !
Proszę o info w jakich okolicznościach bramkarka dostaje karę 2 x2 min
i czerwoną kartkę - bo to chyba ewenement w rozgrywkach ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
niah

@Observator: dostała czerwoną za blokowanie kontry poza polem karnym, nie złapała piłki i przeszkodziła zawodniczce Ruchu, to standardowa kara czyli czerwona i 2 minuty - nie było 2x2 min