Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTA - Edycja 19/20

Tom.

> UWAGA!!! NASTEPNY ETAP TYPERKA: ETAP NR 3: AUSTRALIAN OPEN 17.01.2020 - 1.02.2020 >Drodzy Typerkowicze! :) Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM za udział w 2 etapie tej edycji, Zwycięzcom gratuluję i zapraszam na następny etap Australian Open w styczniu! :) > GRAMY ZNÓW NA TYM BLOGU!!! > Mamy nastepujace (…)

przeczytaj cały artykuł

Queen Marusia

Wiesz ze razem z Potterkiem zostales nazwany trollem i terrorysta ???
Masakra - niektorzy potrafia na forum wprawic mnie w dobry humor
:)))))))))))))))))))))
( Durszlak tez ci wyszedl :)))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

No widziałem ;) To forum traktuję humorystycznie, trudno bym się miał przejmować, co wypisuje jakiś gość czy gościca z wyraźnym przechyłem emocjonalnym, że to tak delikatnie nazwę, bo myślę, że sprawa tam wygląda dużo poważniej, podejrzewam, że ten ktoś założył dwa konta i gada sam z sobą, psy-klasyka, ma się wrażenie, że tu na forum jest więcej takich "parek", tylko że inne są raczej nieszkodliwe, a ta tu wyraźnie trolluje pod prawie każdym artykułem ;)))) Ale nie wykluczam, że ten ktoś udziela się nawet w 4 wcieleniach, czego się nie widziało na tym forum! ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Albo po prostu schizofrenia (Hitchcock się kłania ;)), zawodowa choroba trollów-knonów tworzących x forumowych tożsamości na raz ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.