Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga kobiet: 11 rzutów karnych Ruchu to za mało na Perłę. Komplet punktów pojechał do Lublina

KPR Ruch Chorzów w meczu z MKS-em Perłą Lublin wykorzystał aż 11 rzutów karnych, jednak nie starczyło to do wygranej. Lublinianki pod koniec I połowy zaczęły przeważać i ostatecznie wygrały 34:24.

przeczytaj cały artykuł

jo tyż

Jedyny plus tego meczu w wykonaniu Ruchu to rzuty karne 11/11 :) Skrzydła słabo, koło tragicznie, rozegranie ciągnęła Drażyk. Ogólnie parę zrywów Ruchu mogło się podobać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

@jo tyż: fajnie jakby Chorwat z Cygan zrobił rzutka i pod Nią układał akcję. Wikłanie Jej w grę na "jeden na jeden" ewidentnie Jej nie pasuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
jo tyż

@Wielbuond: Dokładnie tak, trzeba wykorzystać jej potencjał, bo od paru sezonów nie było w Chorzowie typowego rzutka. Cała liga wiedziała, że koło mają bardzo mocne, skrzydła mocne, a rozegranie kuleje i nie rzuca z dystansu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.