Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Sparta prosiła o liberalizację przepisów dotyczących przygotowania toru. Nie ma na to szans

Na ostatniej platformie komunikacyjnej Sparta rzuciła hasło, by zliberalizować przepisy dotyczące przygotowania torów. Po finale we Wrocławiu w PZM mówią, że będzie zaostrzenie, a nie złagodzenie regulaminu.

przeczytaj cały artykuł

Tommy DeVito

Ten sport powoli sięga dna, każda drużyna powinna mieć atut swojego toru bo między innymi na tym ten sport polega a porównywanie go do piłki nożnej to totalna głupota. Dziwi mnie to że telewizja daje pieniądze na pokazywanie ligi żużlowej która jest coraz nudniejsza.
Najlepiej to zalać wszystkie tory betonem wtedy będą jednakowe dla wszystkich a różnić się będą tylko długością i szerokością, do tego na całej długości namalować linie dla każdego toru tak żeby każdy zawodnik miał swój tor jazdy i wtedy walić żółte kartki za przekroczenie linii :/
Przyznam że mnie już żużel zaczyna odrzucać a jestem kibicem ponad trzydzieści lat, chyba pierwszy raz nie oglądałem meczy PO bo poprostu przestaje mnie interesować ten cyrk interesować :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Corlleon

@Tommy DeVito: Zawsze tak było że gospodarz miał prawo zrobic tor pod siebie , byle by był równy i bezpieczny. A Stepnieś jak chce porównywać do piłki nożnej to niech idzie za asystenta Boińska i zostawi żużel w spokoju. Moze zadymy z trybun znane w kopanej też przeniesiemy na żużlowe stadiony ? Ja myślę żeby żużel i tory porównywać do moto Gp i nakazać wszystkim wylać równy asfalt. Już czas by Stępnieś i ta całe kółko wzajemnej adoracji przestało niszczyć tę dyscyplinę chorymi przepisami z dooopy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LeszczynskiBYK

@Tommy DeVito: Ta, szczególnie ciekawy były w tym roku zawody w Gorzowie, czy final we Wrocławiu. Robili "tor pod siebie", a oglądający kibic bez emocji mógł wypelniać program po pierwszym łuku. Świetne widowiska...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Corlleon

@Tommy DeVito: Zawsze tak było że gospodarz miał prawo zrobic tor pod siebie , byle by był równy i bezpieczny. A Stepnieś jak chce porównywać do piłki nożnej to niech idzie za asystenta Bońka i zostawi żużel w spokoju. Moze zadymy z trybun znane w kopanej też przeniesiemy na żużlowe stadiony ? Ja myślę żeby żużel i tory porównywać do moto Gp i nakazać wszystkim wylać równy asfalt. Już czas by Stępnieś i ta całe kółko wzajemnej adoracji przestało niszczyć tę dyscyplinę chorymi przepisami z dooopy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
speed01

@Tommy DeVito: Tak samo czuję. Dla mnie najlepszy był żużel w latach 80. i 90. Później zaczęły się kombinacje z regulaminem i inne dziwne posunięcia (tłumiki!) i to już nie jest to co kiedyś...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.