Wątek dotyczący artykułu

EBL. Spotkanie Dawida z Goliatem we Włocławku. Paweł Dzierżak: Będziemy musieli zaryzykować

- Trudno jest wskazać słabe punkty w takim zespole, jak Anwil. Na pewno będziemy musieli coś zaryzykować w nadziei, że to się opłaci - zapowiada Paweł Dzierżak, kapitan Polpharmy Starogard Gdański, przed niedzielnym spotkaniem we Włocławku.

przeczytaj cały artykuł


prawus

Idiotycznym i beznadziejnym artykułąm ciąg dalszy .. Nie wiem kiedy nareszcie skończy się rozdawanie medali przed zakończeniem sezonu , meczu czy innich zawodów . Przed sezonem Kubica miał zdominować F 1 a okazało się .. Polscy siatkarze przed MŚ juz zdobyli złoty medal i okazało się .. To samo w lekkoatletyce , boksie itd .. To że Anwil ma w tym sezonie dobry skład to jeszcze o niczym nie świadczy , a co z tego wyjdzie oceniajmy po a nie przed sezonem , bo dojdzie do takiej paranoi że nie będzie sensu wychodzić na parkiet , bo i po co ? .. To jest sport i wielu przedwcześnie nominowanych mistrzów zostało z niczym , o czym mogli się w przeszłosci przekonac Stelmet czy Arka , więc poczekajmy i zobaczmy , a odrobina pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziła ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Skullsplitter

@prawus: pokorę to może zachować Anwil. Dziennikarze piszą to co im wychodzi z analiz składów itd. Ich prawo. Jak będzie, zobaczymy.
Swoją drogą ten co mówił, że Kubica zdominuje F1 to musiał być niezły "ekspert":)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.