Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Emil Sajfutdinow zadecydował. Pozostaje w Fogo Unii Leszno na sezon 2020

Nie będzie żadnego transferu Emila Sajfutdinowa. Rosjanin za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził uzgodnienie warunków z Fogo Unią Leszno na sezon 2020.

przeczytaj cały artykuł


Franka

Kibicow to napewno nie napędzi na stadiony. Pytanie,czy warto inwestować pozoslym drużynom jak wiadomo kto mistrzem. Tak się rozwali za parę lat żużel w Polsce i już się nie odbuduje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Saddam

@Franka: Unia Leszno budowanie tego, co oglądamy teraz rozpoczęła w 2005-tym roku. Nic nie spadło im z nieba, niczego nie dostali. Pracowali w pocie czoła, wychowywali, dbali o zawodników, finansowali szkółkę i nie przepłacali. Teraz są tego efekty. Dlaczego inne kluby tak nie robiły? Dlaczego nie szkoliły? Unia zdominuje ligę na lata i bardzo dobrze. Może w końcu dotrze do tych tępych głów w polskim żużlu, że najważniejsze to szkolić młodzież.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
74-latek

Barcelona , Bayer od wielu lat dominują i nikt nie wpada z tego powodu w panikę. Unia Leszno jest najlepszą drużyną wszech czasów, pewnie to kiedyś utraci ale czy za to że się stara być najlepszą musi być karana przez kompletnie nie znających się dziennikarzy na żużlu takich jak np. Ostafiński. Przecież ten człowiek ani nie umie typować (np Lublin) a jego wypowiedzi na temat żużla budzą kontrowersję. Miałem 4 lata jak oglądałem Smoczyka na stadionie... Człowieku ucz się,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.