Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Będzie postępowanie GKSŻ w sprawie słów Przemysława Termińskiego. Klubowi z Torunia grozi finansowa kara

GKSŻ zajmie się tematem konferencji prasowej, na której właściciel Apatora pochwalił się składem na sezon 2020. Możliwe są kary finansowe dla toruńskiego klubu za złamanie regulaminu. Mówi się o kilku tysiącach złotych.

przeczytaj cały artykuł


Miss ZG

NIC IM NIE ZROBIĄ,!:) A kto zabroni Terminskiemu właścicielowi firmy podpisywać umowy SPONSORSKIE z kim chce?;) Gdzie jest powiedziane, że zawodnicy podpisali umowy na reprezentowanie Apatora w 2020 roku?;)) Curzytkowie? Przecież oni są zawodnikami Stali Rzeszów i Poznań nie ma tu nic do gadania, mają zgodę Rzeszowa i rodziców na rozmowy i tyle!:) Miedziński zaraz powie, że miał zgodę Włókniarza i oni to potwierdzą, a jak nie to Toruń zawoła kasę za...wypożyczenie Fotka!:))) Bajerskiego to nie dotyczy bo jako menadżera te przepisy o przynależności klubowej nie dotyczą!:))) "Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi"???:))) A nawet gdyby...kilka tysięcy dla Terminskiemu? Hahaha...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.