Wątek dotyczący artykułu

Puchar Świata siatkarzy: Polska - Japonia. Bartosz Kurek powrócił i poprowadził Polskę do zwycięstwa

Reprezentacja Polski zanotowała drugie zwycięstwo na turnieju Pucharu Świata siatkarzy. W środę, mistrzowie świata uporali się z Japonią, zwyciężając 3:1. Udany powrót do reprezentacji, po kontuzji kręgosłupa, zanotował Bartosz Kurek.

przeczytaj cały artykuł

lewap90

Jaki dobry mecz Kurka? Grał na 30%. Fajnie że wrócił, ale poza 1 setem nie kończył nic. Jakby tak zagral Kaczmarek, Muzaj czy Konar, to byłby na nich pojazd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

@lewap90: 1) Zdobył największą liczę punktów (15); 2) Fakt, że skończył 8/25 ataków (32%), ale zdobył 4 punkty blokiem i 3 serwisem. To naprawdę mało dla Ciebie, po powrocie i dość poważnej kontuzji?!
i oczywiście, z takiej perspektywy należy oceniać występ Bartka. A pozostałych wymienionych - na pewno surowiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lewap90

@panda25: ja oceniłem to, z czego się rozlicza atakującego. W ataku wypadł po prostu bardzo słabo. Liczby też tak mówią. Cieszę sie że wrocil ale dlaczego trzeba zakłamywać fakty? Atakujący(pozycja) reprezentacji zagrał słabo. Kurek jako Kurek teraz jest oceniany przez pryzmat powrotu po kontuzji a nie aktualnej formy. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
panda25

@lewap90: Czyli tak rozumując - zagrał słabo jak na atakującego w pełni sił i cyklu przygotowań, tak? Jeżeli tak, to oczywiście zgoda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
STAL.G_1771

@POLONISTA Z KRWI I KOŚCI: Heh jak dla mnie to gość sobie sam laurkę wystawił, expert w kapciach sprzed TV i klawiatury a sam bierze pewnie L4 jak go katar zmęczy no ale do oceny Bartka po bardzo ciężkiej kontuzji to pierwszy, Kurek po kontuzji wciąga nosem wspomnianą przez niego trójkę zawodników a jak wróci do normy to będzie miazga no ale teraz to "bardzo słaby występ"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.