Wątek dotyczący artykułu

F1: Williams nie zamierza komentować sprawy. Orlen jest zobligowany do działania

Williams twierdzi, że spięcie z Orlenem ws. przedwcześnie zakończonego występu Roberta Kubicy w Grand Prix Rosji to sprawa wewnętrzna firmy. - Mamy prawo domagać się wyjaśnień - odpowiada Adam Burak, dyrektor ds. komunikacji w Orlenie.

przeczytaj cały artykuł


Panbuk

Może w końcu Orlen zamknął paszczę wszystkim, którzy jazgotali, że sponsorują Kubicę.
Jasno określili wysokość dochodu z kontraktu.
Swoją drogą ciekawe na jakim poziomie prowadzą swoje furmanki ci szczekacze....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alfer 2015

@Panbuk: ..to chyba chodzi o tę sprzedaż HOT-DOGÓW CZY INNEGO FAST FOODA NA ORLENIE...ponieważ się wiadomym jest, iż intencją reklamodawcy, jest aby jego produkty kojarzyły z sukcesami, osiągnięciami i miejscem w branży osoby , która ten produkt reklamuje...produkty orlenu są takie jak kubica ...DO NICZEGO !!! ta przekąska, co ją "reklamował" kubica musi być konkurencyjnie tania i chyba zjadliwa , skoro tyle na niej , bo przecież nie na "wynikach" kubicy zarobili ..."strach" pomyśleć , że gdyby kubica był rzeczywiście mistrzem, to te wszystkie SHELLE, STANDARDOILE, AGIP-Y, PIRRELI itd. poszły by z torbami !!! Orlen musi ściemniać co do zysku, bo kasa spółki została ewidentnie wyrzucona w błoto, i to kiedyś będzie badane pod katem niegospodarności i działalności na szkodę spółki. kubica = klęska, orlen =klęska ...użycie osoby RK do reklamy czegokolwiek, to jak użycie boksera który w 20 walkach doznał 19 nokautów a w 20 został poddany...p.s. jestem mocno przekonany , że kubica lepiej by się sprawdził przy sprzedaży hot-dogów. p.s. szczekaczem i i to miernym to ty jesteś ...taki wsiowy burek jesteś , koleś i tyle !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BfanB

Najlepiej jakby na emerytury dla ubeków poszło, to by było ochów i achów ze strony szczekaczy... żal im du...y ściska i tyle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.