Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Ostafiński z Hynkiem biorą się za łby. Dwóch mistrzów z Polski. Jeden prawdziwy, drugi naciągany

Dariusz Ostafiński i Kamil Hynek rozmawiają o weekendzie, który wyłonił dwóch mistrzów z Polski. - Jednak tylko jeden z nich zachowuje się, jak na mistrza przystało - mówią zgodnie, nawiązując do wymiany zdań między Najmanem i Drabikiem.

przeczytaj cały artykuł


sinalco78

To czy się zostaje Mistrzem Świata nie zależy od sposobu wypowiadania się w mediach, tylko od potencjału sportowego. Niemniej jednak sam cenię bardziej sportowców, którzy potrafią trzymać emocje na wodzy i język za zębami, bo to oni będą wzorem dla innych podążających ich śladem. Bartek w tej kwestii wydaje mi się poukładanym człowiekiem i mimo 24 lat nie widzę u niego "puszenia się i strojenia piór" wraz z osiąganiem sukcesów, a to bardzo dobrze o nim świadczy. Z kolei ciągłe pytanie M.Drabika o ojca jest moim zdaniem również nie na miejscu, bo to sprawa rodzinna i prywatna. Maks osiąga sukcesy bez taty w swoim teamie, więc pracuje też sam na swoją markę. Inną sprawą jest to, gdzie by był gdyby ojciec nie zaszczepił mu tego żużlowego bakcyla. Czasem jednak przecięcie pępowiny jest krokiem w dojrzałość, a to jak się człowiek zachowuje i wypowiada nie zawsze licuje z wagą zdobywanych medali. A to już jest-moim zdaniem-kwestia wychowania i wówczas należałoby zapytać o rolę ojca w tym procesie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
No Pasaran

@sinalco78: czasem mam wrażenie , że Zmarzlik , tak jak kiedyś Małysz , przez dziennikarzy określani są mianem skromnych, tylko dlatego , ze mało mówią , jeden wstydził się tego co mówi, a drugi tego jak mówi, i stąd ta ich oszczędność w słowach... Co nie znaczy , że mam ich z tego powodu mniej lubić, albo gorzej oceniać ich wynik sportowy. A to , że ktoś ma kompleksy, to często buduje charakter i sprawia , że człowiek jest bardziej empatyczny. Obu Panom gratuluję i obu życzę aby wolno im było dziękować komu chcą i aby nikt ich za to nie krytykował!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.