Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Stal Gorzów zalega pieniądze Krzysztofowi Kasprzakowi. Od nich zależy jego przyszłość

Krzysztof Kasprzak nie wyklucza pozostania w truly.work Stali Gorzów. Jest jednak jeden warunek, by usiadł do negocjacji z szefostwem klubu: spłata zaległości.

przeczytaj cały artykuł


Saddam

Pisałem jakiś czas temu, że Gorzów będzie miał do wyboru, albo zostawić Zmarzlika, albo poświęcić dwóch zawodników z obecnego składu. Trzecie wyjście, święty Mikołaj z dwoma bańkami w worku. Wersja optymistyczna jest taka, że Bartek nie zawoła podwyżki i zostanie a Krzychu dostanie wolną rękę i będą go spłacali w trakcie sezonu 2020. Tak czy siak, Stal będzie najprawdopodobniej najsłabszą ekipą w 2020. Chyba, że Iversen odpali, jak za dawnych lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tyghlon

Gorzów się wzmocni Iversen, duże wzmocnienie to klasa Gkm i dziki też będzie moc Ckm Doyle i paka marzenie , Sparta i Leszno już ma moc a u nas KKK ???? Księgowy Krzysztof Kasprzak który bardziej na sprzęt patrzy na rachunki i zera na koncie , ale wzmocnienie fiu fiu będą play offy tylkonie wiem czy z Ovią czy SkSem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.