Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Mecz PSŻ - Orzeł w pigułce. Niewykorzystana szansa gospodarzy (komentarz)

Po ósmym biegu pojedynku w Poznaniu strata Power Duck Iveston PSŻ w dwumeczu stopniała do trzech "oczek". Gospodarze nie wykorzystali jednak swojej szansy i kolejny sezon spędzą w trzeciej klasie rozgrywkowej.

przeczytaj cały artykuł

sympatyk żu-żla

Zależności jak kto uważa .Dla mnie Skorpiony w dwu meczu oraz przez cały sezon byli rewelacją.Na początku sezonu nie liczyłem na taka postawę tego składu osobowego.Dobrze było by aby gospodarze skorpionów utrzymali ten skład na kolejny sezon,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemo74

@sympatyk żu-żla: Nie ma szans na ten sam skład i nie chodzi o trenera i juniorów.Przecież od samego początku pompowano balonik.Na meczach w Poznaniu mówiono że jedziemy po awans.Byłem na meczach i to słyszałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.