Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Stal Gorzów zalega pieniądze Krzysztofowi Kasprzakowi. Od nich zależy jego przyszłość

Krzysztof Kasprzak nie wyklucza pozostania w truly.work Stali Gorzów. Jest jednak jeden warunek, by usiadł do negocjacji z szefostwem klubu: spłata zaległości.

przeczytaj cały artykuł

Electra2

@wirus szczecin: jakie 10 mln chłopie? Zmarzlik teraz krzyknie podwyżkę i Stal będzie w d*pie. Słabego Torunia już w lidze nie będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wirus szczecin

@Electra2: Gorzów 2014 złoto 2916 złoto 2017 braz 2918 srebro to kosztowało a co Wrocław zdobył przez 5 lat miał dwa złote medele no nie miał ale są dobrzy ale nie na mistrza

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Electra2

@wirus szczecin: Sparta była w PO co roku przez ostatnie 5 lat. Długów nie ma i będą w PO kolejny raz, a wy znowu na szarym końcu. Tak to jest jak się żyje na kredyt. Podejrzewam, że kibicie innych drużyn za wami płakać nie będą.

| Odpowiedz
blokuj
wirus szczecin

@Electra2: ale rozumiesz że Wrocław to duże miasto i łatwiej o sponsorów w porównaniu do Gorzowa oni sobie radzą jak mogą nie porównuj tych dwóch miast i ich budżetów jaki mogą dać na zuzel

| Odpowiedz
blokuj
wirus szczecin

@Electra2: zobaczymy za rok jak Wrocław będzie jechał bez juniora Drabika który robił po 12 czy nawet 14 punktów już mieszacie bo Wrocław chce glebowi dać obywatelstwo żeby był w przyszłym roku juniorem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
wirus szczecin

@Electra2: lepiej się weź za Dudka i Janowskiego żeby w sprzęt zainwestowali niech zdobędą mistrza świata bo biorą poważne pieniądze co rok a wyników nie ma a będę im też kibicował i denerwuje mnie takie głupie uśmiechy no nie wyszło tor nie taki nie mogłem się dopasować no ku....wa zawodowcy albo już o tym nie myślę skupiam się na następnym meczu no h..uj mnie trafia jak to słyszę bo co gdzie mają kibiców i co myślą sobie przegraliśmy hhha no i co z tego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Electra2

@stalowy holender: już niebawem lecicie na dno, cała żużlowa Polska będzie zadowolona z upadku niszczycieli sportu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.