Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020. Robert Lewandowski po słowach Zbigniewa Bońka: Mówię, bo chcę dobrze dla reprezentacji

Niezależnie od tego, co mówię, robię to z dobroci. Dlatego że chcę jak najlepiej dla kadry. Każdy z nas wie, co się dzieje i co mogłoby lepiej funkcjonować - mówi Robert Lewandowski w reakcji na niedawne słowa prezesa PZPN Zbigniewa Bońka.

przeczytaj cały artykuł

DERBY

Panie Boniek, może byłeś dobrym piłkarzem w swoich czasach lecz piłka nożna się zmieniła.Teraz jesteś marnym szefem PZPN, więc czasami posłuchaj jednego z najlepszych dziewiątek na świecie, bo to co LEWY robi dla kadry i Bayernu to coś niesamowitego, już na zawsze pozostaniesz w cieniu Roberta na wieki. Więc czasami warto go posłuchać co ma do powiedzenia o grze naszej reprezentacji, a ty dalej popierasz i potwierdzasz w jego pracy tego marnego trenerka Brzęczka, albo zajmij się pzpn-em albo Polonią Bydgoszcz, bo jedno nie służy drugiemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (17|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Woj Tek

@DERBY: Może jakby p.boniek posłuchał,,głosu ludu,,to może nie będzie wstydu na mistrzostwach.Bo chłopaki grają dobrą i nawet bardzo dobrą piłkę ale nie z takim trenerem bez planu bez pomysłu na nich. Ale to jest polityka i na 99%zmiana trenera będzie po 3meczach na mistrzostwach. Tylko ja nie potrafię tego zrozumieć dlaczego musimy czekać i się wstydzić...A p.boniek znowu powie że chłopakom nie wyszło!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.