Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Dominacja i klasa Zmarzlika. Inni mogą mu tego zazdrościć

Bartosz Zmarzlik skradł show podczas Gali PGE Ekstraligi. Wygrał kategorię dla najlepszego polskiego zawodnika oraz otrzymał nagrodę specjalną za zdobycie tytułu mistrza świata. Wręczał mu ją sam Tomasz Gollob.

przeczytaj cały artykuł

Tony 76

Drabik przy Bartku wyglądał jak typowy Janusz, Bartek klasa a ten dziękuje psu? Jeżeli on myśli , że to jest zabawne to szczerze gratuluje :-) Wyszedł na totalnego th....a przed kamerami wcałej Polsce! Cieszę się, że nigdy nie jeździł z lwem na piersi i mam nadzieję, że nigdy nie będzie, niech przynosi wstyd Sparcie! Natomiast Bartek Zmarzlik klasa sama w sobie!! Ciężka praca i pokora, szacunek do starszych przyniosła niesamowite efekty, osiągnie w życiu jeszcze nie jedno, jestem z niego dumny jako Polak!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
speed_koleina

@Tony 76: To dobrze, że się dobrze bawisz. Jak widzę brak Ci honoru aby zakończyć temat jak mężczyzna. Cóż szkoda :). Pozdro.
Za swój wpis, czyli nagłą zmianę zdania o Bartku (poniekąd przyzanaie się do błędu dostajesz łapkę w górę:).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tony 76

@speed_koleina: Pokaż mi gdzie to pisałem? Skompromitowałeś się a teraz próbujesz sprytnie odkręcić sprawę. Masz mój kokpit! Pokaz mi te wpisy, ja nie kasuje komentarzy, nie bój się, nie mam na to czasu:-)

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Kolego, wiem co pisałeś o Bartku, c uj mnie obchodzi czy kasujesz, czy nie. Pamiętam Ciebie jeszcze za czasów Twojego przebrania SENNA. Pamięć mam dobrą i wiem co pisałeś. Szperać po Twoich wypocinach nie zamierzam. Sam powinieneś wiedzieć jak pisałeś o Bartku, jeśli jesteś honorowy to sam przyznasz się do błędu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
speed_koleina

@Tony 76: Nerwy? Heheheh, nerwy mm ze Stali. Udowodnij mi, że kłamię, zwrócę Ci honor. Wiem co robiłeś "przebierańcu", nie wiedziałem tylko, że brak Ci odwagi do przyznania się do błędu :).

| Odpowiedz
blokuj
Tony 76

@speed_koleina: To ty udowodnij mi , ze obrażałem Bartka! Jesteś zwykłym podjudzaczem szukającym poklasku, za inteligenta się robisz a tutaj taka wpadka :-) I jaki przebierańcu? To nadal to samo konto niezmiennie od 10 lat, zaktualizuj sobie informację u swojego "guru" aka "moderatorka" - wiesz doskonale o czym mówię he he he. Myślisz, że jesteś mądry i zabłyśniesz oskarżając mnie o rzeczy, których nie robiłem, żeby się nie okazało, że ja wiem więcej od Ciebie i ile masz tutaj multikont he he he. I nie pisz do mnie więcej, prezentujesz dla mnie za niski poziom do dyskusji i masz zbyt małą wiedzę gwiazdo :-)

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

@Tony 76: Oczywiście, że zmieniasz skórkę Senna :). Pisałeś co pisałeś, stąd moje zdziwienie zmiany zdania. Nawet dostałeś łapcię w górę, bo przecież każdy ma prawo do refleksji i przyznania się do błędu.
Ciekawsze jest to z czego pod wpływem emocji się wyprułeś :).
Dawaj te moje muli_konta, śmiało! I wszystkie informacje które posiadasz, bo na pewno dużo wiesz :):):).

| Odpowiedz
blokuj
Tony 76

@speed_koleina: Napisałem Ci, że to to samo konto:-) Zmieniłem nazwę i avatar 5 lat temu, po czym wróciłem do starej po około miesiącu :-) Wiesz gdzie dzwonią tylko za bardzo nie wiesz gdzie :-) Zaktualizuj sobie dane u twojego kolegi na dole "Władeczka" aka moderatorka ;-) I owszem, dużo wiem, zdziwiłbyś się jak dużo ha ha ha. Powiem, Ci że fajnie się jest czasami z wami pobawić, jak małe dzieci :-)

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

@Tony 76: Tony, skórka to właśnie avek/nick. "Osobowość" (umyślnie użyty "..." ) to multi, czego Tobie nie zarzucam, za to Ty mi tak. Czekam na te multi i informacje z pierwszej ręki tudzież w Twoim przypadku nogi :):):).

| Odpowiedz
blokuj
Tony 76

@speed_koleina: Kumpel z Torunia, ha ha ha ha. Teraz pokonałeś rekord świata :-) :-):-) Czyli miałem rację, ty nie wiesz nic, mało tego z butów by Cię wyrwało jaki to mój "kumpel". Popytaj, zainteresuj się wróć a potem nie przeprosisz:-) I to dwa razy! Za Bartka i za kumpla z Torunia :-)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
NIE UTRZYMUJE RYDZYKA JAK TORUŃ

@Tony 76: Mógł sobie podziękować nawet latającemu potworowi spaghetti, nikomu nic do tego.Ale wiadomo, w tv lepiej być miłym sympatycznym fałszywie skromnym, bo takich uwielbiają janusze, których w naszym kraju nadmiar :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.