Wątek dotyczący artykułu

F1: 16:0 dla George'a Russella w starciu z Robertem Kubicą. Williams jedynym takim zespołem w stawce

16:0 - tak wygląda bilans kwalifikacyjny w Williamsie. George Russell wygrywał wszystkie pojedynki kwalifikacyjne z Robertem Kubicą. Zespół z Grove jest jedynym w stawce F1, gdzie mamy do czynienia z taką sytuacją.

przeczytaj cały artykuł


wisus54

Wcale bym się nie zdziwił gdyby Williams w kwalifikacjach w których Kubica byłby szybszy od Russela kazał mu przerwać kwalifikacje i zjechać do boksu. W wyścigu już to było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bogdan Pliszewski

@wisus54: To już było, w Singapurze gdy Pan Kubica rozpoczynał ostatnie kółko inżynier go zdjął twierdząc, że nie zmieścił się w czasie, ze zabrakło ok. 1 sekundy, tylko, że jak widać na powtórkach i porównaniach z np. F.Alonso z innych wyścigów to Panu Kubicy zostało co najmniej 0,2 sekundy do zakończenia czasu, co również było mistrzostwem RK, a jak wiemy na ostatnim kółku tor był lepiej nagumowany i również bolid zachowywał się nieźle więc mogłoby być lepiej o GR o 0,3 do 0,5 sekundy. Ale takie teorie spiskowe to na jedynym portalu o powrocie Roberta Kubicy, które jest niewyczerpanym źródłem informacji dla redaktorów, którzy chcą "zabłysnąć" kopiując newsy i piszą artykuły np. w wp Pozdrawiam Forza Robert

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.