Dyskusja

Scysja na linii Najman - Drabik: niech Maksym bierze przykład ze Zmarzlika!

- Może Maks miał zły dzień. Coś musiało go wkurzyć wcześniej. Może być zmęczony ciągłym przywoływaniem ojca. Nikt tak naprawdę nie wie dlaczego ich drogi się rozeszły. Myślę, że powinniśmy dać Maksymowi spokój. Nikt oprócz Sławka i Maksyma nie wie, co się wydarzyło. Różne rzeczy się dzieją. Powinniśmy okazać trochę zrozumienia w tej sytuacji. Nie była to łatwa decyzja. Wraca, jak bumerang sprawa rodzica w teamie. Mamy Maksa, który się rozstał z ojcem i Bartka Zmarzlika, który świetnie współpracuje z tatą - mówili dziennikarze z loży prasowej najnowszego odcinka Bez Hamulców, który był prowadzony przez Dariusza Ostafińskiego.

obejrzyj wideo


Poldi

Maksowi odbiła woda sodowa do głowy i taka jest prawda. Skonfliktował się z ojcem i gdzie może to go ośmiesza. Jeszcze do niedawna traktował Bartka Smektałę jak śmiecia. Rozumiem kibiców Wrocławia, że go bronią, bo co by nie patrzeć to ich zawodnik, ale naprawdę uwierzcie, że chłopakowi bije woda sodowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.