Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga Kobiet. "To był po prostu horror". Skrót z meczu medalistek w Lubinie (wideo)

- Ten mecz to był po prostu horror - powiedziała po zwycięskim starciu z Piłką Ręczną Koszalin (23:21), Bożena Karkut. Metraco Zagłębie w drugiej połowie przegrywało różnicą nawet pięciu bramek, ale odrobiło straty z nawiązką.

przeczytaj cały artykuł

Sznycel123

@Wielbuond: Facet z Koszalina potrafi pochwalić ZL, a pan wielbłąd jak zwykle. Jedyny kibic w Polsce, który wali w bęben Pogoni mając na sobie koszulkę Zagłębia :) dobrze, że bęben nie był Śląska! Pora zmienić zdjęcie profilowe bo na hali w Lubinie nie widziałem cie już od czasu Final Four.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

@Sznycel123: Jak jesteś taki kozak to dawaj się spróbujemy na rzeczowe argumenty jakoś z nowożytnej historii :) Chcesz mi dogryźć to się odrobinę postaraj :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.