Wątek dotyczący artykułu

Puchar Świata siatkarzy. Karol Kłos: możemy jeszcze sprawić niespodziankę

Reprezentanci Polski w piątek w łatwy sposób rozprawili się z Australią (3:0) w meczu Pucharu Świata. Przed podopiecznymi Vitala Heynena pojedynek z liderem - Brazylią. Zdaniem Karola Kłosa, Biało-Czerwoni mogą sprawić niespodziankę.

przeczytaj cały artykuł

Arkadiusz Mochocki

@The Special One: Tak.Brazylia jest niestety ,generalnie lepsza,od Polski-mistrzostwo olimpijskie, jest więcej warte,niż mistrzostwo świata.

Brazylia okazjonalnie, przegrywa z naszymi siatkarzami,ale częściej wygrywa-na tle wszystkich turniejów i jest na 1 miejscu w rankingu FIVB,a Polska na 4 miejscu,w rankingu FIVB.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
5teel

@The Special One: Oglądał choć jakieś mecze Brazylii na tym PŚ albo choć sledzi wyniki?Jak do tej pory stracili 2 sety na 8 meczów i to można powiedzieć przypadkowo bo zabardzo się rozluznili a mogli spokojnie z Iranem i Egiptem bez straty setów.To co było rok temu na MŚ czy w 2014 niema teraz zbytnio znaczenia teraz jest nowa karta a Brazylia wygląda solidnie na tym Turnieju i tak wygrana naszych to będzie jakaś tam niespodzianka ogólnie Brazylia jest faworytem tego meczu na ten moment ale jak nasi wygrają go 3-0 to niebęde zaskoczony bo w takich meczach liczy się dyspozycja dnia lub jedna czy 2 piłki kóre zaważa o końcowym sukcesie tak jak to było w starciu z USA gdzie w 4 partii Amerykanin wyciągnął piłe nie do wyciągniecia i to zmieniło całkowicie końcówke tamtej partii

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.