Dyskusja

Turniej o Puchar Prezydenta Rzeszowa
12 października 2019, 13:30

relacja

Kurt Kobajn

Prawie trafiłem miejsce Maciasa. Ale myślę że raczej niezły występ Maćka.
A jasińskim bym się tak nie zachwycał. Póki co ma lepszy sprzęt niż umiejętności

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kurt Kobajn

@Jcob95: To chyba źle widziałem ale podczas DMPJ w Lublinie miał pod tyłkiem motor mocniejszy odpołowy stawki ale tak masakrycznie jeździł że ojej

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jcob95

@Kurt Kobajn: Jasinski ma jakis losowy sprzet, dopiero od nastepnego sezonu dostanie 2 plene motory w czesciach. w Lublinie tor jest ciezki, a on jechal tam pierwszy raz, raczej sam sprzet nie sprawilby, ze pokonal Lamparta w Rzeszowie?;) Wiktor jest bardzo ambitny i ma spory talent, troche pozno zmienil dyscypline, ale rozwija sie szybko, i moze jeszcze zablysnac

| Odpowiedz
blokuj
Kurt Kobajn

@Jcob95: Myślę jednak że Jasiński ma naprawdę elegancki sprzęt. Wtedy w Lublinie kiedy startował przeciwko motorowcom w jednym biegu to też by przed Wiktorem ale tam zjadły go nerwy i bach błąd. WIdocznie tutaj nie popełnił żadnego błędu. A rzeszów... to nie jest tor do wyprzedzań. To że było kilka akcji świadczy raczej o różnicy poziomów zawodników i ich sprzętów. Zauważ że Wojdyło który nie jest złym zawodnikiem dał się ograć maciasowi. myślisz że macias go na trasie minął? nie. Myślisz że macias był szybszy? ja też nie. ale to jest rzeszów.
P:S Wspomniany Macias też jeździ tylko 3 lata i już kończy juniora. czy on teżbył by mistrze gdyby zaczął jeździć w wieku 16 a nie 19 to też by coś z niego więcej było. Dodatkowo moim zdaniem to losowy sprzęt ma pytlewski przy okazji pokazując ile daje sam sprzęt

| Odpowiedz
blokuj
ksolar

@Kurt Kobajn: Jasinski w tym biegu co przewziół Lamparta byl sporo wolniejszy.Ale jechal mądrze i przywiozl pantere.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.