Wątek dotyczący artykułu

EBL. Rewolucja w BM Slam Stali. Jacek Winnicki nie jest już trenerem!

Jacek Winnicki nie jest już trenerem BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski. Klub ponadto poinformował, że rozwiązano dwa kontrakty (Gates, Surmacz), a w prawach w zawodnika zawieszono Threatta i Jevtovicia.

przeczytaj cały artykuł


prawus

@zielonyRadom: ,, kto o spełna rozumu będzie tam pracował ,, Otóż myślę że będą tam kolego pracować ludzie i zawodnicy , którzy będą mieć sportowe ambicje i chęć zrobienia czegoś dla miasta , klubu , i kibiców !! Nie moze byc tak że zwykły , bez ambicji ligowy wyjadacz czy trener znajdzie sobie ciepłą posadkę , i na zasadzie swoich ,, starych ,, dokonań będzie tylko częścią listy płac klubu . Nie może też być tak , że obiegową opinią polskiej ligi będzię ,, czy się stoi , czy się leży , kasa się należy ,, lub to że EBL bedzie sanatorium i andiditum na odrodzenie się formy ( Czyż , Karnowski , Dylewicz itp ) .. Klub ma obowiązek płacić , ale też szanujac swoje pIeniadze , WYMAGAĆ I OCZEKIWAĆ SPORTOWYCH EFEKTÓW !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.