Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020. Polska - Macedonia Północna. Jan Tomaszewski: Nie mogę tego zrozumieć

- Przy bramce widzieliśmy geniusz Roberta Lewandowskiego - mówi WP SportoweFakty Jan Tomaszewski, który komentuje mecz Polska - Macedonia Północna (2:0) w eliminacjach do Euro 2020.

przeczytaj cały artykuł

Roman Kodymowski

Jan Tomaszewski, szacun za Wimbledon i za MŚ w 1974 roku w Niemczech i ogólnie za całą karierę spotrową, ale...
Co Pan masz do tego Piątka i Brzęczka. Brzęczek wprowadził Polskę na ME przed czasem. Zrobił to może w nie najlepszym stylu, ale zrobił. Być może Brzęczek będzie takim drugim Kazimierzem Górskim? Kto wie? Wiem, wiem, że się rozmarzyłem, ale wszystko jest możliwe. Brzęczek nie jest moim idolem, ale skoro już go wybrano, a drużyna przy nim awansowała dwa mecze przed czasem to może póki co lepiej zamknąć mordki i czekać na dalszy rozwój wypadków.
A może na ME nie będzie jak ostatnio, może Brzęczek poprowadzi Polskę do wyższych celów niż mecz otwarcia, o wszystko, o honor? Dajmy mu pracować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.