Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020. Dziekanowski skrytykował Zielińskiego. "Nie oczekujmy od niego niczego wielkiego"

Choć Piotrem Zielińskim interesują się największe europejskie kluby, a w SSC Napoli jest jednym z kluczowych piłkarzy, to w kadrze regularnie zawodzi. Dariusz Dziekanowski w ostrych słowach skrytykował pomocnika narodowej kadry.

przeczytaj cały artykuł

Andrzej Plaskaty

Dzień dobry. Jedno trzeba powiedzieć...po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy pseudoekspertów(Panie Dziekanowski a co Pan zrobił dobrego w reprezentacji za Pana czasów człowiek wyłączał telewizor po kwadransie spotkania), że reprezentacja nie ma dla kogo grać. Po awansie krytyka...na trybunach gwizdy...ludzie to jakaś masakra. Ciekaw jestem czy ci wszyscy ludzie w swoich zawodach są tacy zajebiści..ja w swojej pracy popełniam błędy podobnie jak inni ludzie wokół mnie. A nasi piłkarze czego mogą się spodziewać...albo potoku jadu albo rzeki. Pan Kubiak mówiąc o wyższości siatkówki nad piłką nożną w jednym miał rację...oni mają dla kogo grać...piłkarze nie. Na miejscu np. Pana Lewandowskiego, Zielińskiego kopnąłbym to wszystko...przecież nie robią tego dla kasy. Ja z mojej strony panowie piłkarze dziękuję za awans i pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zbych22

@Andrzej Plaskaty: Nie broń Zielińskiego bo nie da się go obronić.Dobrze wiesz czym w pracy kończy się zbyt duża liczba popełnianych pomyłek.Ideałem byłoby gdyby Zielu nie potrzebował wsparcia kibiców tylko bronił się swoją grą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.