Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Przemysław Termiński nie zostawi Apatora na lodzie. Adam Krużyński tłumaczy jego dziwną wypowiedź

Przemysław Termiński przegrał wybory do sejmu i dał na Facebooku wpis, który stawia pod znakiem zapytania jego dalszą działalność w Apatorze. Adam Krużyński, członek rady nadzorczej KS Toruń, zapewnia, że właściciel nie ucieknie.

przeczytaj cały artykuł


Corlleon

"Wkrótce spełnię życzenie kibiców i odejdę z klubu. Nie jest to zresztą nic nowego, bo już wcześniej mówiłem, że zamierzam wprowadzić Apator z powrotem do PGE Ekstraligi i od razu po tym wystawię go na sprzedaż. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to za dwa lata klub będzie miał innego właściciela. Codziennie dostaję mnóstwo wiadomości od kibiców, którzy chcą, bym odszedł. Ostatnie wybory traktuję tylko jako potwierdzenie woli fanów. Interes pod moim okiem faktycznie nie kręci się tak jak powinien i może rzeczywiście ktoś to zrobi lepiej. Na pewno dam się wykazać i oddam klub w dobre ręce. Jest już zresztą pierwszy zainteresowany- powiedział Termiński." Zrwacam na słowo - interes- czy;i caly czas Termos traktuje żużel jak biznes?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HR_Sparta

@Corlleon: Bo to jest biznes! To są spółki prawa handlowego jak każde inne. Budżet musi się spinać a najlepiej jakby co roku coś zostawało na ciężkie czasy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.