Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTA - Edycja 19/20

Tom.

> UWAGA!!! NASTEPNY ETAP TYPERKA: ETAP NR 3: AUSTRALIAN OPEN 17.01.2020 - 1.02.2020 >Drodzy Typerkowicze! :) Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM za udział w 2 etapie tej edycji, Zwycięzcom gratuluję i zapraszam na następny etap Australian Open w styczniu! :) > GRAMY ZNÓW NA TYM BLOGU!!! > Mamy nastepujace (…)

przeczytaj cały artykuł

Tom.

...no, Belinda jak sknoci też w drugim, tak jak w pierwszym z Poloną, może pożegnać się ze Shenzhen, no chyba że lubi przyglądać się grze innych jako rezerwowa ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina.

Niemniej jednak od niepamiętnych czasów Potterek i Tom są u mnie naber łan...Bardzo będzie mi przykro jeśli Cię to urazi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina.

Nie bądź taki skromny, bo Ty jeste jesteś "darczyńcą" czy innym sponsorem bez konkurencyjnym ;) Wielki szacun dla Ciebie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tina.

Oczywiście, że fajny gość. Jak rano będziesz się golił to go "opiernicz" że zapomniał o Tobie podczas rozdawania prezentów ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tina.

Mieczycho, czy topór, wsio rawno, to i to żelastwo.
Ja oprócz tego, że nie szukam guza, to jestem bardzo grzeczna, a Wierność to moje drugie imię ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tom.

A co Ty, harem próbowałeś założyć??? ;))))))
---> tyle gwiazd na raz, to by było jak z tymii sześcioma kucharkami, ciesz się, że się oparły ;))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.