Wątek dotyczący artykułu

EBL. Kolejny horror w Sopocie dla Trefla, dominujący Nana Fouland

Trefl Sopot ponownie wygrał po wielkich nerwach. Podopieczni Marcina Stefańskiego wrócili z bardzo dalekiej podróży i ograli PGE Spójnię Stargard 68:64. Nana Fouland uzbierał potężne double-double.

przeczytaj cały artykuł


Wasyl72

Myślę, że już czas na podobne ruchy jak Ostrowie, no chyba, że klub umówił się z kołczanem, że to jego poligon doświadczalny. Jednakże należało o tym ostrzec kibiców, wielu z ich zaoszczedziloby troszkę kasy na karnetach. A na serio? Kołczan do wymiany, dopóki jast Pan Winnicki dostępny, a następne ruchy niech już on wykona... Pozdrawiam kibiców Spójni!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lars Rainer

@Wasyl72: Trener na konferencji mówił że "wierzymy w tych chłopaków" pytanie kto i na jakiej podstawie wierzy ? Kibice w większości chyba już nie wierzą ani w zawodników zagranicznych ( prócz Cowells'a ) ani w trenera ani w zarząd Zmiany muszą być i to nie po 15 kolejkach bo już może nie być czego zbierać
Trener mówi że potrzebny gracz rzucający za trzy i to prawda ale podkoszowy też więc z jednego obcokrajowca trzeba zrezygnować a i jakby wymienić Jakisa na kokoś lepszego od Śniega byłoby całkiem fajnie ale to chyba nierealne :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.