Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTA - Edycja 19/20

Tom.

> UWAGA!!! NASTEPNY ETAP TYPERKA: ETAP NR 3: AUSTRALIAN OPEN 17.01.2020 - 1.02.2020 >Drodzy Typerkowicze! :) Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM za udział w 2 etapie tej edycji, Zwycięzcom gratuluję i zapraszam na następny etap Australian Open w styczniu! :) > GRAMY ZNÓW NA TYM BLOGU!!! > Mamy nastepujace (…)

przeczytaj cały artykuł

Tom.

A tymczasem Belinda Bencic wygrała z Mladenką i jest w finale w Moskwie. Zatem wyprzedziła w Race Williams i Bertens i jest ósmą zawodniczką w Shenzhen!!! Brawo Belinda!
Zatem mamy następujące zawodniczki na Shenzhen (losowanie w piątek lub w sobotę):
1. A. Barty
2. Ka. Pliskova
3. N. Osaka
4. S. Halep
5. B. Andreescu
6. P. Kvitova
7. E. Svitolina
8. B. Bencic

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

1. Zasluzyla , nawet lekko polubilem.Lekko.
2. Plicha to Plicha - trzyma poziom - bede z nia w Finals
3. No....Ok .Jest jak jest
4. Simka
5. Zrobila co miala zrobic w NY
6. Stara gwardia,fajnie ze sie zalapala.( Isia....)
7. Pracowite doczlapanie sie.
8. BeBe ???? Wolalbym Bertens.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

Musze wypic nastepna kawe.
Poranna.
Nie kumam ale wykumam :)))
----------------------------------------------------------
Milej soboty wszystkim ktorzy tu zagladaja :)

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

I w ten sposób Serena bez gry została 1 rezerwową WTA Race XD
Jeżeli młodsza Williamsówna nie zaszczyci swoją osobą Shenzhen, to prawdopodobnie Kiki Bertens przypadanie rezerwa w WTA Final.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Eleonor_

.. i finansowo.Zupełnie niewspółmiernie do poniesionego wysiłku
w porównaniu do turniejów niższej rangi.
Dlaczego tenisiści nie domagają się zmian?

| Odpowiedz
blokuj
drwall

No coś takiego ;( Odpisywałem na Twój Eleo komentarz, a okazało się że pisałem w próżnię, bo z niewyjaśnionych powodów modek Twój post usunął. Poczynania moderacji WPSF też zresztą zasługują na powieść-rzekę.

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Że tak powiem...."A NIE MÓWIŁAM" !
Teraz pewnie już rozumiesz dlaczego nie chciałam tu rozwijać moich dogłębnych analiz psychologicznych, kiedy zaczepiłam Cię w związku z Twoim domniemanym skąpstwem :D :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
drwall

Raczej nie zaszczyci ;( Aktualnie pani Williams-Ohanian zerkając na 2-letnią córeczkę drapie się w głowę stojąc przed dylematem: czy po 4-ch porażkach w finałach WS (Wimbledon i USO 2018 i 2019) podjąć dalsze próby pościgu za coraz bardziej mglistym rekordem Margaret Court? - czy może poświęcić czas rodzinie? Po urlopie macierzyńskim startuje głównie w WS-ach (3160 pkt z 3935 ogółem w sezonie 2019), kontynuacja kariery to ryzyko ostrego zjazdu w rankingu w razie niepowodzenia w najwyżej punktowanych turniejach...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
drwall

Odnośnie prób bicia rekordu M.C. oraz na podstawie analizy drabinek WS (zwłaszcza rozstawienia w Wimbledonie i USO 2018) powstały już na tym forum liczne krótsze utwory literackie, przyjdzie pewnie czas i na powieść ;) Ale czy sensacyjną? Byłbym raczej za dramatem wieloaktowym, nie wiem tylko jaki gatunek (tragedia? komedia? farsa? tragifarsa?) wybierze autor.

| Odpowiedz
blokuj
drwall

A ja jestem za tym, abyśmy znów (jak w USO) zakończyli etap na jednym stopniu podium, może tym razem na wyższym ;) Dziś brawo za pełną pulę! :)

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Ha, nie mam nic przeciwko,jeżeli znów nie przehandluję podium jak na USO
/ królowa Marusia jest wtajemniczona /
Dziękuję..;)

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia

Poszedlem wtedy na calosc,to fakt.....
I to wszystko przez niechec ...wiadomo do kogo.
Przyznam teraz, ze pod koniec trzeciego seta zaczynal sie wkradac lekki niepokoj......
Ale Maly to jednak .....po prostu HERO.
Przy okazji,wygralem butelke whisky ( Rafance napisalem ).
Zalozylem sie w grudniu ze Maly wskoczy na number one w 2019.:)

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Do dzisiaj nie mogę ochłonąć po tym morderczym finale,
bezpośrednio po nim często oglądałam jeszcze w ogromnym napięciu duże fragmenty pojedynku. Danił niesamowicie płasko bije piłkę, trudno returnować jego uderzenie..
Czy w przyszłym roku wysadzi z podium jednego z wielkiej trójki hmmm
Pod koniec trzeciego seta rywal rozpoczął z premedytacją szturm i zaczął naprawdę "grać", według mnie taką miał taktykę na to spotkanie/znamienna wymiana spojrzeń z trenerem/ i o włos, oczywiście przy pomocy sędziego
i sprzedania przez Ciebie meczu.. mogło się udać...Brrrr

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia

I ta cala jego jesienna jazda,niesamowite.Danila,mam na mysli.
Lubie sobie powtarzac droge Rafy do finalu na tym USO.
Te 4,powiedzmy 3 ostatnie mecze,malo kto by to wytrzymal.
Teraz najwazniejsze zdobyc jescze kilka slamow i zgniesc wszystko na glinie.:)

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Interesująca ta jesienna jazda ,ciekawe na jakim paliwie jechał hmm wyjątkowe turbodoładowanie..
O tak, Rafael na korcie,to największe emocje i uczta tenisowa.
Oby zgarnął wszystko co możliwe i pobił rekordy wszech czasów:)
Btw.Rafa jutro w Paryżu rozpoczyna grę z Mannarino!

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Edit:
Oooooooo..super,gratulacje!
Będziemy mieli czym wznieść wirtualnie noworoczny toast:)
18 czy 25 letnia w%%%..?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.