Wątek dotyczący artykułu

Złoty But: cóż za widok. Robert Lewandowski zdecydowanym liderem

Robert Lewandowski nie zatrzymuje się. Zdobył kolejną bramkę w Bundeslidze i pozostał liderem europejskiej klasyfikacji Złotego Buta.

przeczytaj cały artykuł


Robert Gamdzyk

Ale to i tak nie jest do konca sprawiedliwe, w lidze angielskej, wloskiej i hiszpanskiej jest po 20 druzyn czyli taki powiedzmy sobie Kun Aguero, Immoblie albo Messi maja 38 meczy w ktorych moga strzelic gole ale Lewandowski ma juz o 4 mecze mniej. Dlatego powinno sie to jakos bardziej sprawiedliwie liczyc, naprzyklad ilosc rozegranych minut przez wspoczynnik strzelonych goli , albo w bezposrednim porownaiu gdzie na przyklad Lewadnowski i Messi maja taka sama liczbe goli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zorkin 1

@Robert Gamdzyk: te dywagacje nie mają najmniejszego sensu tym bardziej zestawianie że sobą Messiego i Drewego. Drewy żeby osiągnąć to co osiągnął Messi musiałby się jeszcze raz urodzić i nauczyć kiwać . Messi osiągnął wszystko lub prawie wszystko co mógł w międzynarodowym futbolu jego profil śledzi 90 mln ludzi Drewna 9 mln . I nie zmieni tego fakt że Messi nie gral od początku sezonu przez kontuzje i Drewniak mam nadzieję chwilowo go wyprzedził .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.