Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Kasprzak zostaje w Stali. Zawodnik po raz drugi wystawił Motor

Krzysztof Kasprzak skończył grę na dwóch fortepianach. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, zawodnik otrzymał zaległe pieniądze ze Stali i zobowiązał się do przedłużenia kontraktu. Jeśli nic się nie zmieni, Motor zostaje na lodzie.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
Leon1985

@Bob Kraków: Napisał koleś, którego klub okupuje ostatnie miejsce w 2LŻ. (chyba że Kraków w Twoim podpisie znalazł się przez przypadek).

Najpierw patrz na swoje podwórko, a dopiero potem komentuj to, co dzieje się w innych klubach (tym bardziej, że - jak widać - raczej nie masz nic ciekawego do powiedzenia). Jakoś nikt normalny nie nabija się z drużyny spod Wawelu, mimo że to osiąga w lidze raczej marne wyniki. Jak się ma jednak syf, a nie speedway u siebie, to chociaż w hate'ach i wypisywaniu głupot trzeba być mocnym.

O Stal się nie martw. Nawet jeżeli kiedykolwiek klub z Gorzowa spadnie z PGE Ekstraligi (nie sądzę, aby prędko to nastąpiło), to raczej długo nie osiągnie tak marnego poziomu jak krakowska Wanda.

P.S.
Więcej rozwagi w pisaniu postów życzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.